СІТІ ЛІФТ, ТОВ
Адреса:
79034, м. Львів, вул. Навроцького, 1
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

СІТІ ЛІФТ, ТОВ

СІТІ ЛІФТ, ТОВ
Адреса:
79034, м. Львів, вул. Навроцького, 1
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
СІТІ ЛІФТ, ТОВ
Адреса:
79034, м. Львів, вул. Навроцького, 1
Телефони:

Діяльність

Фото — СІТІ ЛІФТ, ТОВ ТОВ ”СІТІ ЛІФТ” надає повний комплекс якісних інноваційних послуг з проектування, виробництва, продажу, монтажу, ремонту і технічного обслуговування ліфтів та ескалаторів, які дозволяють людям переміщатися плавно, безпечно, комфортно і без очікувань в будівлях.

Компанія ”СІТІ ЛІФТ” пропонує такі типи ліфтів:
- пасажирський ліфт;
- панорамний ліфт;
- вантажний ліфт;
- лікарняний ліфт;
- автомобільний ліфт;
- котеджні ліфти;
- паркувальні системи;
- малі вантажні ліфти;
- ліфти для інвалідів.

Також компанія спеціалізується на встановлені ескалаторах і траволаторах.

Інформація

”СІТІ ЛІФТ” - найбільша спеціалізована компанія ліфтового обладнання в Україні. Завдяки якості продукції, гарному сервісу та професійній технічній команді, ліфти і ескалатори від ”СІТІ ЛІФТ” працюють по всій Україні: в торгових, розважальних центрах, в житлових будинках, лікарнях, в бізнес-центрах, та багатьох інших будівлях.

У тісному партнерстві з лідерами європейського ринку ліфтів ми пропонуємо рішення для задоволення найрізноманітніших потреб клієнтів, таких як: пасажирські ліфти з машинним і без машинного відділення в житлових будинках і адміністративних центрах, вантажні та лікарняні ліфти, гідравлічні і автомобільні підйомники, а також ескалатори та пасажирські конвеєри.

”СІТІ ЛІФТ” підтримає Вас на кожному етапі, починаючи з раннього етапу проектування та монтажу, і закінчуючи передачею в експлуатацію і технічним обслуговуванням, ми гарантуємо професійний процес, приділяючи особливу увагу безпеці, рентабельності і мінімальним впливом на графік інших робіт.

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 01.12.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.