Універсальний львівський довідник

СІТІ ЛІФТ, ТОВ

Адреса:
79034, м. Львів, вул. Навроцького, 1
Телефон основний:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Виробництва підіймально-транспортного устаткування
  • Будівництво
  • Електромонтажні роботи
  • Діяльність автомобільного вантажного транспорту

Продукція, послуги:

ТОВ ”СІТІ ЛІФТ” надає повний комплекс якісних інноваційних послуг з проектування, виробництва, продажу, монтажу, ремонту і технічного обслуговування ліфтів та ескалаторів, які дозволяють людям переміщатися плавно, безпечно, комфортно і без очікувань в будівлях.

Компанія ”СІТІ ЛІФТ” пропонує такі типи ліфтів:
- пасажирський ліфт;
- панорамний ліфт;
- вантажний ліфт;
- лікарняний ліфт;
- автомобільний ліфт;
- котеджні ліфти;
- паркувальні системи;
- малі вантажні ліфти;
- ліфти для інвалідів.

Також компанія спеціалізується на встановлені ескалаторах і траволаторах.

Рекламна інформація:

”СІТІ ЛІФТ” - найбільша спеціалізована компанія ліфтового обладнання в Україні. Завдяки якості продукції, гарному сервісу та професійній технічній команді, ліфти і ескалатори від ”СІТІ ЛІФТ” працюють по всій Україні: в торгових, розважальних центрах, в житлових будинках, лікарнях, в бізнес-центрах, та багатьох інших будівлях.

У тісному партнерстві з лідерами європейського ринку ліфтів ми пропонуємо рішення для задоволення найрізноманітніших потреб клієнтів, таких як: пасажирські ліфти з машинним і без машинного відділення в житлових будинках і адміністративних центрах, вантажні та лікарняні ліфти, гідравлічні і автомобільні підйомники, а також ескалатори та пасажирські конвеєри.

”СІТІ ЛІФТ” підтримає Вас на кожному етапі, починаючи з раннього етапу проектування та монтажу, і закінчуючи передачею в експлуатацію і технічним обслуговуванням, ми гарантуємо професійний процес, приділяючи особливу увагу безпеці, рентабельності і мінімальним впливом на графік інших робіт.

Ключові слова:

ліфт, ескалатор, підйомник, траволатор, ліфти, соціальний ліфт, підйомник для інвалідів, соціальні ліфти, купити ліфт, грузовий ліфт, вантажопасажирський, ремонт ліфтів, ліфт для інвалідів, монтаж ліфтів, паркувальні системи, що таке ліфт, правила користування ліфтом, ліфтове обладнання, ліфт ціна, пасажирський ліфт, виробництво ліфтів, технічне обслуговування ліфтів, панорамний ліфт, ліфтова компанія, ліфт для котеджу, види ліфтів, ліфти для інвалідів, продаж ліфтів, лікарняний ліфт, ліфт газовий

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
40120773

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Сало Б. В. — керівник
Дата перевірки:
24.12.2019