Універсальний львівський довідник

ПОРТАЛ, СРБК, ПРОДАЖ ТА МОНТАЖ ЛІФТІВ ТА ЕСКАЛАТОРІВ, ПП

Юридична адреса:
76002, м. Івано-Франківськ, вул. Паркова, 6, к. 88
Фактична адреса:
79039м. Львів, пл. Маланюка, 4
Телефон основний:
(032) 2532451
Телефони:
(0342) 734780, (050) 5853928

Про компанію

Керівник:
Бик Андрій Володимирович — директор
Рік заснування:
2006
Чисельність працівників:
18
Вища організація:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок, 15, пов. 5 ПП СРБК ”Портал”

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Виробництва підіймально-транспортного устаткування
  • Ремонт, технічне обслуговування та монтаж підіймально-транспортного устаткування
  • Монтаж інших машин та устаткування загального призначення
  • Будівництво
  • Електромонтажні роботи
  • Діяльність автомобільного вантажного транспорту

Продукція, послуги:

Пропонуємо широкий спектр послуг:
- установка ліфтів;
- монтаж та наладка ліфтів та ескалаторів;
- виготовлення проектів на заміну ліфта;
- будівельно-опоряджувальні роботи по шахті ліфта та машинному приміщенні;
- встановлення диспетчеризації ліфтів;
- здача ліфта в експлуатацію;
- заміна ліфта;
- встановлення екскалатора;
- імпорт ліфтів та ескалаторів;
- виготовлення шахти ліфта.

Детальніше про ліфти та ескалатори - https://liftportal.com.ua

Замовити ліфт - https://liftportal.com.ua/ua/kontaktna-informatsiia/zamovyty-lift.html

Рекламна інформація:

ПП СРБК «ПОРТАЛ» - велика будівельно-ліфтова компанія, що спеціалізується на установці ліфтів, ескалаторів і траволаторів: монтаж, демонтаж, пусконалагодження, модернізація, ремонт і технічне обслуговування. Також компанія надає допомогу в реєстрації ліфтів в органах Держгірпромнагляду. Проведення огляду ЕТЦ і виготовлення дозволу на експлуатацію, компанія СРБК «ПОРТАЛ» працює на ринку України вже понад 10 років.

СРБК «ПОРТАЛ» пропонує тільки зручні в експлуатації, якісні та надійні ліфти за доступними цінами, надаючи гарантії як на ліфти і ескалатори, так і на роботи по їх монтажу та пусконалагодження. Застосовується система знижок і акцій для постійних клієнтів (безкоштовна доставка ліфта, знижки по монтажу та обслуговування і багато іншого).

Весь персонал - професійний і доброзичливий, готовий до взаємовигідного та плідного співробітництва.

Компанія СРБК «ПОРТАЛ» - представник і імпортер світових виробників ліфтів. Велика увага приділяється ліфтів виробництва Izamet (Болгарія) і Могильовліфтмаш (Білорусь), що імпортуються в великих кількостях. Персонал компанії вільно володіє багатьма іноземними мовами, допомагає в спілкуванні з виробниками ліфтів і надає можливість швидко і якісно надавати цінові пропозиції та консультації замовникам.

Великий штат монтажників і наладчиків дає можливість виконувати роботи по монтажу ліфтів будь-якої складності: виготовлення і монтаж металлокаркасной шахти для ліфта, будівельно-оздоблювальні роботи, а також весь комплекс робіт, пов’язаних з установкою ліфтів і ескалаторів усіх типів і виробників.

Компанія «ПОРТАЛ» має всі необхідні дозволи та ліцензії для виконання робіт з монтажу та обслуговування ліфтового обладнання та ескалаторів, а також всі сертифікати на ліфти та ескалатори.

Ключові слова:

ліфт, ліфти львів, замовити ескалатор у львові, ескалатори, підйомник для інвалідів, монтаж ліфта, ліфти пасажирські, ліфт могильовліфтмаш, ліфти з верхнім машинним приміщенням, ліфт без машинного приміщення, ліфт izamet, ліфти izamet, мантажа ліфта, монтаж ліфтів, компанія по ліфтах, підйомник для інвалідів, ліфти для автомобілів, ліфти без машинного відділення, ліфти для лікарень, ліфти могильовліфтмаш, ліфти пасажирські, маловантажний ліфт, маловантажні ліфти, панорамні ліфти, паркувальні системи, пасажирські ліфти, пасажирські ліфти без машинного приміщення, система диспетчеризації, будівельні підйомники, електродвигун для ліфта, енергозберігаючі ліфти, лікарняні ліфти, ліфти otis, ліфти blt, ліфтові лебідки, ліфт панорамний, ліфт для котеджу, сходовий підйомник, кухонний ліфт, кухонні ліфти, котеджні ліфти, завод могильовліфтмаш, вантажні ліфти, гідравлічні ліфти, відеоспостереження в ліфтах, вертикальний підйомник, лікарняний ліфт, lux is.lux mr.izamet, комплекти модернізації, компоненти ліфтів, ліфти для автомобілів, ліфти для інвалідів, ліфтові блоки, ліфти bas-elevator, ліфти fuji yida express, ліфти has, ліфти sanyo, ліфт для парковки автомобіллей, ліфт на автомобільну стоянку, ліфти каратліфткомплект, ліфти з верхнім машинним відділенням., обладнання до ліфтів, паркувальних систем для автомобілів, платформа робоча мачтовая, пневматичні ліфти pve, пристосовані для інвалідів, регулятори швидкості для ліфтів, системи ліфтового управління, будівельні завдання на ліфти, електронні частини ліфтів, ескалатори blt, ескалатори izamet, ескалотори sanyo, автоматичні парковки, електричний ліфт, ескалатор ціна, продаж ліфтів, установка ліфтів, автомобільні паркувальні системи, монтаж ескалаторів, вантажний ліфт ціна, ліфти підйомники, вартість пасажирського ліфта, системи паркування автомобіля, виготовлення ліфтів, вантажні ліфти для магазинів, платформа для інвалідів, продаж ескалаторів, встановити ліфт у будинку, установка ескалаторів, ліфт львів

Маркетингова інформація

Торгова марка:
Ліфтпортал, Україна
Стандарти якості:
ДСТУ ISO 9001-2015
Країни імпорту (І):
Болгарія, Білорусь, Іспанія, США та ін.

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
33860532

Графік роботи

Понеділок:
від 08:00 до 18:30
Вівторок:
від 08:00 до 18:30
Середа:
від 08:00 до 18:30
Четвер:
від 08:00 до 18:30
П'ятниця:
від 08:00 до 18:30
Субота:
від 08:00 до 14:30

Службова інформація

Профіль редагував:
Бик Андрій Володимирович — директор
Дата перевірки:
05.09.2018