Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ДЕРМАТО-КОСМЕТОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
ЧИСТКА ОБЛИЧЧЯ
Ціна:Договірна
Під замовлення
Опис:Гігієнічна процедура, скерована на видалення відмерлого епітелію, усунення комедонів, запальних вугрів, міліумів, шкірного сала. Чистка проводиться і для профілактики і з лікувальною метою.
МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ ТА ТІЛА
Ціна:Договірна
Під замовлення
Опис:При виконанні масажу відбувається подразнення, яке через нервові закінчення передається в головний мозок та викликає відповідну реакцію організму, відновлюючи функції та нормалізуючи діяльність органів і тканин. За допомогою масажу можна впливати на судини, нерви, шкіру, підшкірно жирову клітковину, м’язи, секреторний апарат шкіри.
МІКРОДЕРМАБРАЗІЯ
Ціна:Договірна
Під замовлення
Опис:Один з видів механічного пілінгу який дозволяє згладити, оновити поверхневий шар шкіри, вирівняти рубці, зменшити кількість дрібних зморшок, і в цілому значно поліпшити стан вашої шкіри.
ПЛАЗМОЛІФТИНГ
Ціна:Договірна
Під замовлення
Опис:Унікальна методика безопераційного омолодження особи, яка базується на використанні власної плазми пацієнта. В основу даного методу закладено відновлюючий ефект шкіри багатою тромбоцитами плазми, яка вводиться у проблемні місця за допомогою ін’єкцій і активізує функціонування клітин сполучної тканини. За рахунок власних...
ДЕРМАТОСКОПІЯ
Ціна:Договірна
Під замовлення
Опис:Дерматоскопія застосовується для діагностики пігментних утворень шкіри (родинок), ранньої діагностики раків шкіри, доброякісних новоутворів шкіри, судинних утворень, а також деяких інших станах.
ФОТОЕПІЛЯЦІЯ
Ціна:Договірна
Під замовлення
Опис:Перманентне видалення волосся інфрачервоним променем. Це найсучасніша, ефективна і безпечна система видалення волосся. В основі фотоепіляції лежить тепловий ефект, який створюється при поглинанні світла меланіном волосся. Тепловий вплив викликає коагуляцію судин, які живлять волосяний фолікул. Це призводить до поступової атрофії...
ФОТООМОЛОДЖЕННЯ
Ціна:Договірна
Під замовлення
Опис:Це методика усунення вікових змін шкіри обличчя і тіла із застосуванням високоінтенсивного світлового потоку, з довжиною хвилі від 550 до 1200 нм. На сьогоднішній день ця процедура є практично безболісною і безпечною. Фотоомолоджування не супроводжується побічними ефектами, оскільки не ушкоджує шкірний покрив.
Всього: 7
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.