ПАСАТ-КРОК, ТОВ
Фактична адреса:
79005, м. Львів, вул. Дорошенка, 23, к. 6
Телефони:
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ПАСАТ-КРОК, ТОВ

ПАСАТ-КРОК, ТОВ
Фактична адреса:
79005, м. Львів, вул. Дорошенка, 23, к. 6
Телефони:
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
ПАСАТ-КРОК, ТОВ
Фактична адреса:
79005, м. Львів, вул. Дорошенка, 23, к. 6
Телефони:
Факс:

Діяльність

Фото — ПАСАТ-КРОК, ТОВ Кубки спортивні / Кубки Standart / Кубки Elite / Медалі / Медалі тематичні / Фігурки Elite / Фігурки Standart / Грамоти, дипломи / Дипломи Grawerton / Лазерне гравіювання / Тарілки / Вимпели / Спорттовари / Друк на медалі

Виготовлення, продаж, замовлення кубків для спортсменів, нагороди, замовити друк на медалі, тематичні грамоти, дипломи, виготовлення спортивних фігурок, вимпелів, медалей.

Інформація

ТОВ ”Пасат-Крок” пропонує спортивні кубки з символікою різних видів спорту, медалі, стрічки національних кольорів, вимпели, значки. Здійснює розробку спортивної символіки, лазерне гравіювання, термодрук на тканині, металі.

1) Кубки спортивні з символікою видів спорту, в золотому або срібному кольорах, можливі варіанти кубків з кришками та статуетками, висота кубків від 10 до 80 см.
2) Медалі спортивні з вклейкою місця або виду спорту, стрічки національних кольорів, можливі варіанти кольорових вклейок з індивідуальним зображенням (логотипи, фото) d=45-70 mm.
3) Фігурки (статуетки) з різних видів спорту (а також фігурки пожежних, рибалок, мисливців та ін.) на мармурових та пластикових підставках, висота від 15 см.
4) Виготовлення вимпелів та значків від 1 шт, термодрук на тканині, металі, індивідуальні макети та логотипи фірм, герби міст, спортивна символіка.
5) Дипломи, грамоти (паперові, Grawerton).
6) Лазерне гравіювання (акрил, скло, метал, дерево).

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Федорченко-Тиха Олена Володимирівна — директор
Рік заснування:
1998
Кількість працівників:
6 чол.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 17:00
Вівторок:
09:00 — 17:00
Середа:
09:00 — 17:00
Четвер:
09:00 — 17:00
П'ятниця:
09:00 — 17:00
Оновлення даних: 04.05.2023 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

нагороди спортивні, кубки на замовлення, виготовлення медалей, виготовлення вимпелів, лазерне гравіювання, медалі для конкурсів, спортивні медалі, вимпели ціна, гравірування на склі, гравірування по склу, грамоти купити львів, дитячі медалі купити, дипломи на замовлення, замовити медалі, виготовлення дипломів, виготовлення кубків, виготовлення нагород, виготовлення прапорців, кубки ціна, кубки та медалі замовити, кубки нагороди львів, кубки спортивні львів ціна

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.