Універсальний львівський довідник

СПОРТИВНІ НАГОРОДИ

Фактична адреса:
79005м. Львів, вул. Дорошенка, 23, к. 6
Телефон основний:
Телефони:
Факс:

Про компанію

Керівник:
Федорченко-Тиха Олена Володимирівна — директор
Рік заснування:
1998
Чисельність працівників:
6

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Інші види оптової торгівлі

Продукція, послуги:

Кубки спортивні / Кубки Standart / Кубки Elite / Медалі / Медалі тематичні / Фігурки Elite / Фігурки Standart / Грамоти, дипломи / Дипломи Grawerton / Лазерне гравіювання / Тарілки / Вимпели / Спорттовари / Друк на медалі

Виготовлення, продаж, замовлення кубків для спортсменів, нагороди, замовити друк на медалі, тематичні грамоти, дипломи, виготовлення спортивних фігурок, вимпелів, медалей.

Рекламна інформація:

ТОВ ”Пасат-Крок” пропонує спортивні кубки з символікою різних видів спорту, медалі, стрічки національних кольорів, вимпели, значки. Здійснює розробку спортивної символіки, лазерне гравіювання, термодрук на тканині, металі.

1) Кубки спортивні з символікою видів спорту, в золотому або срібному кольорах, можливі варіанти кубків з кришками та статуетками, висота кубків від 10 до 80см.
2) Медалі спортивні з вклейкою місця або виду спорту, стрічки національних кольорів, можливі варіанти кольорових вклейок з індивідуальним зображенням (логотипи, фото) d=45-70mm.
3) Фігурки (статуетки) з різних видів спорту (а також фігурки пожежних, рибалок, мисливців та ін.) на мармурових та пластикових підставках, висота від 15см.
4) Виготовлення вимпелів та значків від 1 шт, термодрук на тканині, металі, індивідуальні макети та логотипи фірм, герби міст, спортивна символіка.
5) Дипломи, грамоти, (паперові, Grawerton).
6) Лазерне гравіювання (акрил, скло, метал, дерево).

Ключові слова:

нагороди спортивні, кубки на замовлення, виготовлення медалей, виготовлення вимпелів, лазерне гравіювання, медалі для конкурсів, спортивні медалі, вимпели, гравірування на склі, гравірування по склу, грамоти купити львів, дитячі медалі купити, диплом вартість, дипломи замовити, дипломи на замовлення, замовити медалі, виготовлення дипломів, виготовлення кубків, виготовлення нагород, виготовлення прапорців, кубки ціна, кубки та медалі замовити, кубки купити, кубки нагородні, кубки нагороди львів, кубки спортивні львів ціна

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
22412128
Банк:
Укрсоцбанк

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 17:00
Вівторок:
від 09:00 до 17:00
Середа:
від 09:00 до 17:00
Четвер:
від 09:00 до 17:00
П'ятниця:
від 09:00 до 17:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Федорченко-Тихий Олег
Дата перевірки:
18.03.2019