Універсальний львівський довідник

ОРЛАН-ТРАНС, ПАТ

Фактична адреса:
79056м. Львів, вул. Пластова, 4
Телефон основний:
Телефони:
Факс:

Про компанію

Керівник:
Хромець Володимир Іванович — в.о. генерального директора
Рік заснування:
1999

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Оперативне надійне автотранспортне перевезення будь-яких вантажів по Україні, Європі та країнам СНД.

Найкращі логістичні рішення, страхування безпеки руху і збереження вантажів, індивідуальний підхід до кожного Замовника.

Доставка «точно-в строк» негабаритних, об’ємних, небезпечних, збірних та інших вантажів, текстилю та одягу, легкових автомобілів, вантажів, яких не можна кантувати.

Постійний супутниковий зв’язок з автопоїздами.

Рекламна інформація:

Компанія «Орлан-транс» - досвідчений автоперевізник, який за короткий термін доставляє вантажі будь-якої складності до дверей Замовника в Україні, Європі та СНД. За роки роботи фірма завоювала бездоганну репутацію в клієнтів і довела, що надає послуги високого рівня. Серед підприємств своєї галузі «Орлан-транс» виділяється оптимізованим процесом транспортування, продуманими логістичними рішеннями, бережним ставленням до довіреного майна.

Ми без проблем доставимо габаритний вантаж, посилку вагою в 1 кг, небезпечні речовини, збільшене число легкових автомобілів або техніки, делікатні товари, які не можна кантувати, вироби легкої промисловості. Підприємство постійно інвестує кошти в розвиток своєї інфраструктури, придбання нових вантажівок, технічних засобів для надійного кріплення специфічних вантажів та систем супутникового зв’язку.

Всі перевезення мають страхові гарантії збереження вантажу, компанія забезпечує необхідну охорону автопоїздів і відстеження їх пересування по маршрутам.

Група компаній «Орлан-транс» - це висока якість послуг і помірні ціни!

Графік роботи

Понеділок:
від 08:00 до 17:00
Вівторок:
від 08:00 до 17:00
Середа:
від 08:00 до 17:00
Четвер:
від 08:00 до 17:00
П'ятниця:
від 08:00 до 17:00

Службова інформація

Дата перевірки:
17.06.2017