Контакти

Фактична адреса:
79018, м. Львів, вул. Стороженка, 12
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЗАВІЙСЬКА ЮЛІЯ ЛЕОНІДІВНА, ПРИВАТНИЙ НОТАРІУС

Контакти

Фактична адреса:
79018, м. Львів, вул. Стороженка, 12
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79018, м. Львів, вул. Стороженка, 12
Телефони:

Діяльність

Нотаріальні послуги:
- засвідчення вірності копій документів і виписок з них;
- засвідчення справжності підпису на документах;
- засвідчення вірності перекладу документів з однієї мови на іншу;
- оформлення прав на спадщину;
- вчинення виконавчих написів;
- та інше.

Інформація

Завжди важливо мати в своєму арсеналі надійного фахівця, який може допомогти вирішити юридичні питання з професіоналізмом і відповідальністю. Приватний нотаріус - це саме той спеціаліст, який допомагає гарантувати правову відповідність вашим угодам і документам, забезпечуючи їх законність і надійність.

Завійська Юлія Леонідівна стане вам у нагоді.

Що робить приватного нотаріуса унікальним? По-перше, це особистий підхід до кожного клієнта. Він допомагає зрозуміти всі нюанси справи і вибирає найкращий спосіб досягнення бажаного результату. Ваш приватний нотаріус візьме на себе всі формальності і побореться з бюрократією, допомагаючи вам зекономити час та зусилля.

По-друге, приватний нотаріус завжди в курсі останніх змін у законодавстві, що гарантує, що ваші документи завжди будуть відповідати поточним вимогам і нормативам. Він стежить за змінами в законодавстві і допомагає вам уникнути можливих правових ризиків.

Не менш важливою є довіра, яку ви можете відчути до свого приватного нотаріуса. Ви можете бути впевнені, що ваші особисті та фінансові інтереси завжди будуть на першому місці, і ваші конфіденційні дані залишаться в безпеці.

Отже, якщо вам потрібно надійне і професійне юридичне супроводження, приватний нотаріус Завійська Юлія Леонідівна - це ваш найкращий союзник. Вона зробить все можливе, щоб забезпечити вашу спокійність і законність у всіх сферах вашого життя. Не вагайтеся звернутися до цього унікального фахівця для розв’язання вашої юридичної потреби.

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 20.10.2023 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.