Універсальний львівський довідник

РЕТРО МЕБЛІ, МАГАЗИН-САЛОН РУМУНСЬКИХ МЕБЛІВ

Фактична адреса:
79049м. Львів, просп. Червоної Калини, 64
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Чудова можливість купити румунські меблі з натурального дерева в Україні! Для вас широкий вибір гарнітурів для спальні, вітальні, столової, кабінету, холлу, м’які меблі, а також ексклюзивні варіанти умеблювання для готелів та ресторанів, вітрини, засоби догляду та ортопедичні матраци. В салоні представлені вироби кращих румунських, польських, малайзійських заводів: Romeuro, SIMEX, Монте Крісто, MOBEX, LIBERTATEA та інших. Вся продукція виготовлена з цінних порід дерева - дуба, горіха, бука, липи.

Спеціалісти фірми здійснюють монтаж готельних номерів елітними меблями. Додаткова послуга – виїзд дизайнера на адресу Замовника.

Рекламна інформація:

Салон-магазин «Ретро-меблі» представляє українським споживачам якісні румунські меблі з натурального дерева. Розкішні гарнітури для холу, спальні, кабінету, комфортабельні м’які меблі, вишукані шафи, стільці, столи – все для статусних осель, елітних готелів, та ресторанів. Ми пропонуємо готові інтер’єрні рішення по вмеблюванню помешкання і даємо простір для індивідуальних бажань клієнтів.

В салоні демонструються елітні колекції найкращих румунських виробників: EUROSIMEX, ARDUDANA, ALFA, SIMEX, MOBEX, REGALLIS, а також престижних польських марок: Taranco, Mebil, львівської фабрики Ясен, та інших.

Наші консультанти супроводжують вас на всіх етапах покупки – надають необхідну інформацію, знайомлять з модними світовими тенденціям, дизайнер фірми виїжджає на адресу. Це робиться для того, щоб уникнути помилок, і ваша кімната стала ідеально вмебльована з «Ретро Меблі».

Елітні румунські меблі у ретро стилі – це чудовий вибір для затишної оселі, де знають ціну справжній якості.

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 20:00
Вівторок:
від 10:00 до 20:00
Середа:
від 10:00 до 20:00
Четвер:
від 10:00 до 20:00
П'ятниця:
від 10:00 до 20:00
Субота:
від 10:00 до 20:00

Службова інформація

Дата перевірки:
08.05.2017