Універсальний львівський довідник

CONTE УКРАЇНА, ГУРТІВНЯ ПАНЧІШНО-ШКАРПЕТКОВОЇ ПРОДУКЦІЇ

Фактична адреса:
79018м. Львів, вул. Братів Міхновських, 1
Телефон основний:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Компанія «Conte» пропонує широкий модельний асортимент класичних, коригувальних, фантазійних та теплих колготок, витончених панчіх, бавовняних шкарпеток і гольфів, виробів для школярок та маленьких модниць, білизни для жінок та чоловіків роблять компанію універсальною та амбітною.

Компанія «Конте Спа» активно розвиває не тільки жіночу торгову марку Conte elegant, але й чоловічий бренд DIWARI, дитячий Сonte-kids, відомий своєю чудовою бавовняною колекцією та яскравим творчим підходом до дизайну, а також марку ESLI, що випускає трикотажні вироби для всієї родини.

Рекламна інформація:

Компанія «Конте Спа» (Conte Spa) з’явилася в 1997 році у місті Гродно (Білорусія) - у той час, коли ще молодий ринок, що тільки розвивався, потребував ідей та сильних гравців. З моменту свого заснування і дотепер СТОВ ”Конте Спа” спеціалізується на виробництві панчішно-шкарпеткової продукції й трикотажу для жінок, чоловіків та дітей.

З 2001 року компанія зосередила свою діяльність на власному бренді Conte elegant, розвиваючи дизайнерські лінії й вдосконалюючи технології виробництва. ”Конте Спа” по-європейськи активно і усвідомлено підкорює простір за допомогою сучасних інтелектуальних та технічних інструментів, враховуючи еволюцію ринку й психологію споживача.

Більше 10 років тому, разом із брендом з’явився і довершений образ клієнтки Conte elegant: «Жінка, що любить життя”. Позиція, дуже близька усім активним сучасним представницям прекрасної статі: самодостатня, соціально активна й вибаглива. Вона навчилася відрізняти якість та знає їй ціну, любить комфорт й не згодна на компроміси. Саме вона стала ідеологом походження назви основного та найвідомішого бренду компанії - Conte elegant. Творці бренду вдало підмітили трансформації жінки на початку ХХІ століття: по-французькі витончена, але з яскравим темпераментом, вона сама написала свою «Le conte élégant», елегантну казку, впевнено займаючи ключові позиції у власному житті та у суспільстві.

Утримуючи репутацію на трьох китах ”Якість-Ціна-Вибір”, Conte elegant зарекомендував себе як найкращий виробник панчішно-шкарпеткової продукції, що задовольняє попит всіх вибагливих жінок: від елегантних офісних менеджерів до яскравих творчих та світських fashionista.

Щосезону бренд Conte elegant представляє широкий колекційний асортимент у кольорі, дизайні та декорі.

Службова інформація

Профіль редагував:
Ольга
Дата перевірки:
14.09.2018