Універсальний львівський довідник

CONTE УКРАЇНА, ГУРТІВНЯ ПАНЧІШНО-ШКАРПЕТКОВОЇ ПРОДУКЦІЇ

Фактична адреса:
79024м. Львів, вул. Промислова, 50/52
Телефон основний:
(032) 2427105

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Компанія «Conte» пропонує широкий модельний асортимент класичних, коригувальних, фантазійних та теплих колготок, витончених панчіх, бавовняних шкарпеток і гольфів, виробів для школярок та маленьких модниць, білизни для жінок та чоловіків роблять компанію універсальною та амбітною.

Компанія «Конте Спа» активно розвиває не тільки жіночу торгову марку Conte elegant, але й чоловічий бренд DIWARI, дитячий Сonte-kids, відомий своєю чудовою бавовняною колекцією та яскравим творчим підходом до дизайну, а також марку ESLI, що випускає трикотажні вироби для всієї родини.

Рекламна інформація:

Компанія «Конте Спа» (Conte Spa) з’явилася в 1997 році у місті Гродно (Білорусія) - у той час, коли ще молодий ринок, що тільки розвивався, потребував ідей та сильних гравців. З моменту свого заснування і дотепер СТОВ ”Конте Спа” спеціалізується на виробництві панчішно-шкарпеткової продукції й трикотажу для жінок, чоловіків та дітей.

З 2001 року компанія зосередила свою діяльність на власному бренді Conte elegant, розвиваючи дизайнерські лінії й вдосконалюючи технології виробництва. ”Конте Спа” по-європейськи активно і усвідомлено підкорює простір за допомогою сучасних інтелектуальних та технічних інструментів, враховуючи еволюцію ринку й психологію споживача.

Більше 10 років тому, разом із брендом з’явився і довершений образ клієнтки Conte elegant: «Жінка, що любить життя”. Позиція, дуже близька усім активним сучасним представницям прекрасної статі: самодостатня, соціально активна й вибаглива. Вона навчилася відрізняти якість та знає їй ціну, любить комфорт й не згодна на компроміси. Саме вона стала ідеологом походження назви основного та найвідомішого бренду компанії - Conte elegant. Творці бренду вдало підмітили трансформації жінки на початку ХХІ століття: по-французькі витончена, але з яскравим темпераментом, вона сама написала свою «Le conte élégant», елегантну казку, впевнено займаючи ключові позиції у власному житті та у суспільстві.

Утримуючи репутацію на трьох китах ”Якість-Ціна-Вибір”, Conte elegant зарекомендував себе як найкращий виробник панчішно-шкарпеткової продукції, що задовольняє попит всіх вибагливих жінок: від елегантних офісних менеджерів до яскравих творчих та світських fashionista.

Щосезону бренд Conte elegant представляє широкий колекційний асортимент у кольорі, дизайні та декорі.

Ключові слова:

колготи, моделюючі колготки, підтримуючі колготки , щільні моделюючі колготки, класичні колготки, коригувальні колготки, фантазійні колготки, весільні колготки, теплі колготки, гольфіни, гольфи, легінси та брюки, комбінезони, панчохи, шкарпетки, дитячі колготки, колготи для дітей та підлітків

Службова інформація

Дата перевірки:
24.03.2016