Універсальний львівський довідник

ВЕРСАХЕМ, ТОВ

Адреса:
81100, Львівська обл., Пустомитівський р-н, м. Пустомити, вул. Глинська, 14
Телефон основний:
(067) 6733351
Телефони:
(068) 0143412

Про компанію

Керівник:
Селезньов Едуард Миколайович — директор
Рік заснування:
2016

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Виробництво килимів та килимових виробів
  • Виробництво верхнього одягу
  • Виробництво галантерейних та дорожніх виробів зі шкіри та інших матеріалів
  • Роздрібна торгівля одягом

Продукція, послуги:

- Костюми спеціального призначення
- Спецодяг (зимовий/літній варіанти)
- Одяг верхній
- Спецодяг для захисту від промислових забруднень
- Одяг для різних сфер обслуговування
- Тканини для спецодягу

Рекламна інформація:

ТзОВ «ВЕРСАХЕМ» - сучасне швейне підприємство, що входить у групу компаній BELTEX - структури з більш ніж десятирічним досвідом виробництва спеціалізованого одягу та автомобільного текстилю.

Значні інвестиції в обладнання та розширення виробничих потужностей в останні кілька років дозволили забезпечити повний виробничий цикл: від конструкторської розробки моделі до пакування та доставки готової продукції.

На сьогоднішній день ТзОВ «ВЕРСАХЕМ» - компанія з європейським баченням бізнесу. Ми не тільки отримали статус надійного партнера на внутрішньому ринку, але й успішно співпрацюємо з європейськими клієнтами, що супроводжується високими стандартами якості продукції та вчасним виконанням замовлень. Всі досягнення і перемоги стали можливими завдяки нашому найціннішому активу – стабільному та висококваліфікованому персоналу.

В останні роки, компанія розвиває вектор руху в напрямку європейських ринків, підтримуючи та реалізовуючи цінності та бізнес-культуру. Для досягнення максимальної ефективності бізнесу підприємства в якості партнера з бездоганною репутацією, ми розпочали роботу для реалізації стандартів ISO 9001 та соціальної відповідальності SA 8000.

Ми готові втілювати в життя найсміливіші проекти і створити постійне і взаємовигідне співробітництво.

Ключові слова:

виробництво одягу, пошиття одягу, виробник одягу в Україні, сайт одягу, одяг від виробника, одяг оптом, гуртом, пошиття одягу Україна, фірми, фабрика по пошиттю одягу, фабрика одягу, пошиття одягу Львів ціни, продаж, трикотажний одяг, зимовий, літній, демісезонний одяг, військовий одяг, де купити спецодяг, де можна купити спецодяг, захисний одяг, зимовий робочий одяг, костюми спеціального призначення, купити робочий одяг, купити спецодяг оптом, купити тканину для спецодягу, одяг верхній, одяг для різних сфер обслуговування, одяг для робітників, одяг робочий, пошив одягу львів, пошиття одягу на замовлення львів, пошиття робочого одягу, пошиття спецодягу, пошиття спецодягу львів, робочий одяг, робочий одяг купити, робочий одяг львів, робочий одяг спецодяг, робочий одяг ціна, спецодяг, спецодяг для захисту від промислових забруднень, спецодяг для кухарів, спецодяг зимовий на зиму, спецодяг купити, спецодяг купити дешево, спецодяг літній на літо, спецодяг львів ціни, спецодяг на підприємстві, спецодяг ціна, тканини для спецодягу, тканина для робочого одягу, тканину для спецодягу купити

Маркетингова інформація

Торгова марка:
BELTEX

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
40808523

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Андрій
Дата перевірки:
26.02.2018