Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЗОЛОТИЙ ВІК, МЕРЕЖА ЮВЕЛІРНИХ САЛОНІВ

Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів
Телефони:

Діяльність

Ексклюзивні ювелірні вироби ”Золотий вік”. Обручки, каблучки для заручин, кольца, сережки, підвіски, ланцюжки, браслети із золота. Прикраси з діамантів та дорогоцінних каменів.

Інформація

Ювелірна компанія «Золотий Вік» найбільший виробник ювелірних виробів на Україні.

Всі вироби проходить повний технологічний цикл: від створення ескізу до виробництва і його реалізації кінцевому покупцеві. Плетення ланцюжків, лиття по виплавлюваних моделях, штампування та нанесення лазерного гравірування виконується на італійському і німецькому обладнанні ”SISMA”, ”FASTI”, ”BERTONCELLO”, ”CAVALLIN”, ”L. M. finishing system ”, INDUTHERM”, ”INVIMEC”, ”ITALIMPIANI ORAFI”, ”CEIA”, ”Wooppecker ME 4242”.

Вся продукція ТМ «Золотой Век» проходить потрійний контроль якості - це наш стратегічний хід, який дозволяє задовольнити найскладніші вимоги клієнтів і виробити особливий підхід до стилю.

Наша колекція ювелірних виробів постійно поповнюється і вже налічує більше 12000 найменувань.

Рубрики

Про компанію

Рік заснування:
2000
Оновлення даних: 10.03.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.