Універсальний львівський довідник

ГАРМОНІЯ, ГУРТІВНЯ КВІТІВ

Фактична адреса:
79070м. Львів, вул. Хуторівка, 4б
Телефон основний:
(093) 5522717
Телефони:
(095) 3592429

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Гуртовня пропонує послуги досвідчених декораторів і флористів: декорування весільних кортежів; оформлення квітковими композиціями приміщень, виїзних церемоній, столів, фото зон, подвір’їв; вишукані букети; ікебани на будь-який смак.

Також ви можете купити штучні квіти та елементи декору в широкому асортименті, комплектуючі для створення букетів, свічки, стилізовані рослини, гілки, лампадки, штучні фрукти, ягоди і овочі, гіпсові скульптури, горщики для вазонів з пластмаси та багато іншого.

Продаж оптом та в роздріб.

Здійснюється доставка в будь-яку точку України «Новою Поштою».

Рекламна інформація:

Гуртівня «Гармонія» - це найширший асортимент штучних квітів, комплектуючих та супутніх товарів. Вся продукція, яка пропонується споживачам, поставляється безпосередньо від виробників, а це значить, що ми можемо запропонувати низькі ціни і великий вибір товарів.

Ви знайдете квіти і елементи декору, виконані в різних стилях і кольорах – дешеві штучні квіти та їх деталі для створення вінків і корзин, а також вишукані стилізовані і близькі до натурального вигляду розкішні вироби для оформлення весільних авто, банкетних зал, арок, фото зон, тощо.

Супутні товари представлені широким списком – скляні вази, декоративні свічки, штучна зелень – все, що може допомогти в створенні вишуканих флористичних композицій.

Гуртівня «Гармонія» пропонує також готові квіткові композиції, ікебану, ушибану, оригінальні букети, гірлянди, або виготовляємо їх на замовлення.

Наші продавці-консультанти з задоволенням допоможуть вам зорієнтуватися в цьому морі штучних квітів, щоб ви змогли зробити правильний вибір. Для гуртових покупців існує система знижок. Можлива доставка.

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 17:00
Вівторок:
від 09:00 до 17:00
Середа:
від 09:00 до 17:00
Четвер:
від 09:00 до 17:00
П'ятниця:
від 09:00 до 17:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Богдан — керівник
Дата перевірки:
28.04.2017