Контакти

Адреса:
79011, м. Львів, вул. Болгарська, 4
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЛЬВІВСЬКИЙ ЦЕНТРАЛЬНИЙ ПАРК КУЛЬТУРИ ТА ВІДПОЧИНКУ ІМ. Б. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

Контакти

Адреса:
79011, м. Львів, вул. Болгарська, 4
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Адреса:
79011, м. Львів, вул. Болгарська, 4
Телефони:

Діяльність

Парк відкритий для відвідування цілодобово.

Атракціони працюють щодня з 11 до 20,
лише по понеділках працюють тільки дитячі атракціони.

Інформація

Парк культури був закладений в радянський період, в 1951 році, будівельно впорядкувальні роботи тривали до 1959 року. Парк мав два парадних входи, які прикрашалися колонадами корінфського ордеру (автор — архітектор Г. Швецький-Вінецький). Перший вхід знаходиться у нижній частині парку (з боку вул. Вітовського) від нього центральна алея піднімається вгору до побудованого пізніше Монументу Слави. Другий парадний вхід був розташований на розі вул Стрийської та Гвардійської (знесений при будові монументу Слави).

Центральна алея парку довжиною понад 800 м є головною віссю паркового комплексу. На цій осі були терасно розташовані клумби, фонтани, партерна зелень та пішохідні доріжки, що провадили до об’єктів розташованих по обидва боки головної алеї. У верхній третині алеї була площа з масивними скульптурами Леніна (встановлена 1952 року) і Сталіна. 1966 року встановлено пам’ятник Карлові Марксу (скульптор Лука Біганич).

Сьогодні Парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького є пам’яткою садово-паркового мистецтва місцевого значення. Влітку 2014-го парк повністю змінив керівництво — і життя завирувало!

Численні громадські обговорення та соціологічні дослідження дали змогу окреслити стратегію розвитку парку. Вже відбулося чимало масових подій: джазовий та кавуновий фестивалі, покази фільмів просто неба, запуск повітряної кулі, пікніки, облаштування дитячого мотузкового парку…

Планів також чимало. Запроектоване спорудження архітектурних об’єктів, мистецькі та спортивні заходи, вдосконалення електронного ресурсу парку та його благоустрій, залучення інвестицій, реконструкція паркових об’єктів.

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
00:00 — 24:00
Вівторок:
00:00 — 24:00
Середа:
00:00 — 24:00
Четвер:
00:00 — 24:00
П'ятниця:
00:00 — 24:00
Субота:
00:00 — 24:00
Неділя:
00:00 — 24:00
Оновлення даних: 05.01.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.