Контакти

Фактична адреса:
79008, м. Львів, вул. Винниченка, 30
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЛЬВІВСЬКИЙ СТАВРОПІГІОН, УНІВЕРСИТЕТ

Контакти

Фактична адреса:
79008, м. Львів, вул. Винниченка, 30
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79008, м. Львів, вул. Винниченка, 30

Інформація

”Львівський Ставропігіон” є наймолодшим із відроджених університетів України (Університет ”Києво-Могилянська Академія”, Університет ”Острозька Академія”), засновниками якого є відомі професори різних вищих навчальних закладів України та Європи. Як і 500 років тому, сьогодні університет ”Львівський Ставропігіон” має всі шанси стати одним із провідних вищих шкіл не лише України, а й Європи. Університет є гідним конкурентом серед популярних навчальних закладів Львова.

Тут збережені традиції викладацького новаторства та ексклюзивність навчального процесу. Тим паче, що на лекціях студентам цікаво вчитися, бо спеціальності підбирають відповідно до сучасних вимог ринку праці.

Концепція діяльності ”Львівського Ставропіґіону” передбачає становлення освітнього закладу європейського рівня. Университет є учасником Network Consortium of Continuing Education. ”Львівський Ставропіґіон” також розвиває наукові контакти з вітчизняними та зарубіжними навчальними й науково-дослідними інституціями, надає можливість стажування за кордоном.

Рубрики

Оновлення даних: 02.04.2018 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.