Контакти

Фактична адреса:
79011, м. Львів, вул. Ярославенка, 3
Телефони:
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

АЛЬФА, ЛЬВІВСЬКА УКРАЇНСЬКА ПРИВАТНА ГІМНАЗІЯ

Контакти

Фактична адреса:
79011, м. Львів, вул. Ярославенка, 3
Телефони:
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79011, м. Львів, вул. Ярославенка, 3
Телефони:
Факс:

Діяльність

Приватна школа для дітей молодшого і старшого віку: навчання проходить по програмах, затверджених Міністерством Освіти України; пропонуються додаткові навчальні курси; надається високий рівень знань, практичних навичок та ступеню соціалізації учнів; практикується роздільне навчання хлопчиків і дівчаток та індивідуальний підхід до кожної дитини. Учбовий процес проходить в комфортних кабінетах, кожне робоче місце відповідає європейським стандартам гігієни та безпеки для здоров’я.
Оплата здійснюється відповідно до умов договору про надання освітніх послуг.

Інформація

Діяльність Приватної Української Гімназії «Альфа» спрямована на те, щоб підвищити якість освітніх послуг для українських дітей. Тут практикується індивідуальний підхід до учнів - аналізуються здібності, розвиток інтелекту, здатність до навчання і особливості характеру. Враховуючи ці дані, вчитель може знайти ефективний спосіб донести необхідний обсяг інформації, таким чином, щоб вона трансформувалася в міцні знання і практичні навички. Високі показники результатів ЗНО майже у 90% випускників, демонструють рівень підготовки учнів гімназії до вступу в ВУЗи.

Не менше значення має для педагогів і виховання особистості. Вони намагаються розвинути в учнів найкращі моральні якості, прищепити національні та загально людські цінності, максимально соціалізувати дітей.
В приватній гімназії «Альфа» створені найкращі умови для навчання. Учбовий процес проходить в теплих, затишних аудиторіях, де робочі місця, рівень освітлення і шумозахисту відповідає санітарним нормам. В розпорядженні учителя все необхідне сучасне обладнання, в тому числі комп’ютерне і відтворююче.

Навчальний рік розділений на два семестри (без осінніх канікул) і традиційно починається на тиждень пізніше від загальноосвітніх шкіл.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Софійська Галина Василівна — директор

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 19.06.2019 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.