Універсальний львівський довідник

АЛЬФА, ЛЬВІВСЬКА УКРАЇНСЬКА ПРИВАТНА ГІМНАЗІЯ

Фактична адреса:
79011м. Львів, вул. Ярославенка, 3
Телефон основний:
(032) 2709208
Телефони:
(032) 2709145
Факс:
(032) 2709208

Про компанію

Керівник:
Софійська Галина Василівна — директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Приватна школа для дітей молодшого і старшого віку: навчання проходить по програмах, затверджених Міністерством Освіти України; пропонуються додаткові навчальні курси; надається високий рівень знань, практичних навичок та ступеню соціалізації учнів; практикується роздільне навчання хлопчиків і дівчаток та індивідуальний підхід до кожної дитини. Учбовий процес проходить в комфортних кабінетах, кожне робоче місце відповідає європейським стандартам гігієни та безпеки для здоров’я.
Оплата здійснюється відповідно до умов договору про надання освітніх послуг.

Рекламна інформація:

Діяльність Приватної Української Гімназії «Альфа» спрямована на те, щоб підвищити якість освітніх послуг для українських дітей. Тут практикується індивідуальний підхід до учнів - аналізуються здібності, розвиток інтелекту, здатність до навчання і особливості характеру. Враховуючи ці дані, вчитель може знайти ефективний спосіб донести необхідний обсяг інформації, таким чином, щоб вона трансформувалася в міцні знання і практичні навички. Високі показники результатів ЗНО майже у 90% випускників, демонструють рівень підготовки учнів гімназії до вступу в ВУЗи.

Не менше значення має для педагогів і виховання особистості. Вони намагаються розвинути в учнів найкращі моральні якості, прищепити національні та загально людські цінності, максимально соціалізувати дітей.
В приватній гімназії «Альфа» створені найкращі умови для навчання. Учбовий процес проходить в теплих, затишних аудиторіях, де робочі місця, рівень освітлення і шумозахисту відповідає санітарним нормам. В розпорядженні учителя все необхідне сучасне обладнання, в тому числі комп’ютерне і відтворююче.

Навчальний рік розділений на два семестри (без осінніх канікул) і традиційно починається на тиждень пізніше від загальноосвітніх шкіл.

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
25.04.2017