Універсальний львівський довідник

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА СТАНЦІЯ ПЕРЕЛИВАННЯ КРОВІ

Фактична адреса:
79010м. Львів, вул. Пекарська, 65
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Станції переливання крові. Здача крові. Донорство. Ви можете стати донором.

Рекламна інформація:

ДонорUA являє собою автоматизовану систему рекрутингу донорів крові в Україні з урахуванням всіх особливостей законодавства, вимог кожної станції переливання, можливостей і потреб донорів крові, і реципієнтів. На сьогоднішній день проект представлений в 20 містах України.

У кожного донора на сайті є свій особистий кабінет, де він може спланувати частоту здачу крові, ознайомитися зі списком рекомендованих реципієнтів, завантажити документи (в тому числі і довідку про здачі крові або її компонентів, за що донори отримують бали, які легко перетворюються в квитки на різні заходи: кіно, театри, зоопарки, знижки і т. д.), запросити друзів приєднатися до донорського руху.

Система продумана до дрібниць, тому ми намагаємося не турбувати донора зайвий раз. Якщо у донора встановлено статус «активний», він отримує повідомлення з проханнями здати кров. Якщо донор здав кров і відзначив це у своєму кабінеті, його статус перетворюється в «неактивний», і тільки після закінчення певного терміну (здача крові можлива не частіше ніж один раз за 60 днів, компонентів - раз в 14 днів) донор зможе отримати сповіщення від нас.
Зараз проект інтегрується зі станціями переливання, що дозволить показати донору коли, де і о котрій годині він може здати кров. Це - незаперечний «плюс» як для донора, так і для станцій. Донорам теж це допомагає: не потрібно стояти в чергах, у кожного є свій час.

Нинішня система DonorUA і принципи, які закладені в ній, є абсолютно унікальними для українських соціальних проектів і не тільки. Своїм прикладом команда проекту хоче показати, як некомерційні організації, активісти, бізнес і IT-сектор можуть в симбіозі створювати абсолютно унікальні продукти за порівняно невеликий термін і при залученні скромних ресурсів.

Графік роботи

Понеділок:
від 08:30 до 13:00
Вівторок:
від 08:30 до 13:00
Середа:
від 08:30 до 13:00
Четвер:
від 08:30 до 13:00
П'ятниця:
від 08:30 до 13:00

Службова інформація

Дата перевірки:
01.09.2019