Контакти

Фактична адреса:
79008, м. Львів, вул. Лисенка, 43
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЛЬВІВСЬКА ДУХОВНА АКАДЕМІЯ І СЕМІНАРІЯ УПЦ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ

Контакти

Фактична адреса:
79008, м. Львів, вул. Лисенка, 43
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79008, м. Львів, вул. Лисенка, 43

Інформація

Львівська православна богословська академія (ЛПБА) — вищий богословський спеціалізований учбовий заклад УПЦ КП, який готує високоосвічених священнослужителів, церковнослужителів та інших церковних працівників для всіх областей України. Історичний шлях ЛПБА розпочинається рішенням Всеукраїнського Собору УАПЦ від 5 червня 1990 р. про утворення у Львові Духовної семінарії.

Термін навчання у ЛДА — чотири роки (бакалавр богослов’я) або п’ять років (магістр богослов’я) В Академію приймаються особи чоловічої статі віком до 35 років, які мають повну середню освіту.

При Академії діє сектор заочного навчання, який має на меті дати вищу систематичну богословську освіту без відриву від пастирського служіння клірикам УПЦ КП, які перебувають на парафіях. Програми заочного навчання ті ж самі, що і стаціонарного.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Ощудляк Ярослав Іванович — директор
Оновлення даних: 16.02.2016 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.