ЛЬВІВСЬКА АВТОШКОЛА ТСО УКРАЇНИ (ДОСААФ)
Адреса:
79026, м. Львів, вул. Чмоли, 2
Телефони:
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЛЬВІВСЬКА АВТОШКОЛА ТСО УКРАЇНИ (ДОСААФ)

ЛЬВІВСЬКА АВТОШКОЛА ТСО УКРАЇНИ (ДОСААФ)
Адреса:
79026, м. Львів, вул. Чмоли, 2
Телефони:
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
ЛЬВІВСЬКА АВТОШКОЛА ТСО УКРАЇНИ (ДОСААФ)
Адреса:
79026, м. Львів, вул. Чмоли, 2
Телефони:
Факс:

Діяльність

Фото — ЛЬВІВСЬКА АВТОШКОЛА ТСО УКРАЇНИ (ДОСААФ) Львівська автомобільна школа товариства сприяння обороні України (ДОСААФ) проводить набір на постійнодіючі курси водіїв транспортних засобів: кат. ”А1 А”, кат. ”В”, перепідготовку водіїв транспортних засобів з кат. ”В” на кат. ”С1С”, з кат. ”ВС1С” на кат. ”ВЕ, С1Е, СЕ”, на кат. ”Д1Д”.

Документи необхідні для запису на навчання:
- на кат. ”А1А”; ”В” - паспорт, ідентифікаційний номер, медична довідка з водійської комісії, 2 фото 3,5 на 4,5 см.;
- на перепідготовку з кат. ”В” на кат.” С1С” - паспорт, ідентифікаційний номер, посвідчення водія, медична довідка з вод. комісії, 2 фото 3,5 на 4,5 см.;
- на перепідготовку з ”ВС1С” на кат. ”ВЕ,С1Е,СЕ” - паспорт, ідентифікаційний номер, посвідчення водія, техпаспорт на власний автомобіль або довіреність, водійський стаж не менше року, медична довідка з водійської комісії, 2 фото;
- на перепідготовку з ”ВС1С” на кат. ”Д1Д” - паспорт, ідентифікаційний номер, посвідчення водія, техпаспорт на власний автомобіль або довіреність, водійський стаж не менше 3-х років, медична довідка з водійської комісії, 2 фото.

Запис на курси водіїв з понеділка по п’ятницю з 9-17 год. без обідньої перерви.
Теоретичні заняття з 18.00 год., практичні заняття протягом робочого дня, згідно графіка водіння.

Інформація

Хочете потрапити до найкращих вчителів-спеціалістів по навчанню з керування авто? Завітайте да нас!

Наша автошкола найкращий представник навчання автомобільній грамоті.

Одна з найкращих автошкіл Львова запрошує Вас до навчання. Якщо Ви бажаєте впевнено почувати себе за кермом за будь-яких погодних умов, не зважаючи на трафік та коштовні авто навколо – тоді Вам саме сюди.

Нашій автошколі вже понад 70 років. Кваліфіковані викладачі та інструктори поділяться з Вами своїм досвідом та гарантовано навчать усім необхідним правилам та маневрам. Викладання правил дорожнього руху проходить в легкій формі розповіді та спілкування а водії-інструктори підбирають особистий підхід до кожного з учнів.

Класи нашої автошколи оснащені надсучасною апаратурою: проекторами, комп’ютерами, моделями автомобільних агрегатів – за допомогою яких Ви зможете не тільки почути, а й побачити на власні очі як працює та чи інша система Вашого авто. Ми допоможемо Вам зрозуміти правила дорожнього руху, а не зубрити їх напам’ять.

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 17:00
Вівторок:
09:00 — 17:00
Середа:
09:00 — 17:00
Четвер:
09:00 — 17:00
П'ятниця:
09:00 — 17:00
Оновлення даних: 20.11.2023 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет

Ключові слова

автошкола новий львів, курси водіння, досааф, категорія водіння, школа водіння, уроки водіння львів, інструктор з водіння у львові, уроки водіння автомобіля, автошкола вартість, вартість навчання в автошколі, краща автошкола, курси водіння вартість, інструктор водіння, курси водіїв, автошкола ціна, курс водіння, курси автоводіння, курси безпечного водіння, автоінструктор, підготовка водіїв, приватні уроки з водіння, навчання водіїв

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.