Контакти

Фактична адреса:
м. Львів, вул. Газова, 9
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

LINGO LVIV EDUCATION, ШКОЛА ІНОЗЕМНИХ МОВ

Контакти

Фактична адреса:
м. Львів, вул. Газова, 9
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
м. Львів, вул. Газова, 9
Телефони:

Діяльність

Курси іноземних мов, курси англійської мови, групові та індивідуальні заняття з англійської, онлайн-курси з англійської, індивідуальні заняття з італійської, французької, німецької, іспанської, польської, японської, китайської, переклади, онлайн-навчання
Ми пропонуємо:
-індивідуальний графік навчання іноземної мови;
-групові заняття онлайн;
-навчання онлайн.

Інформація

У школі іноземних мов «LINGO LVIV EDUCATION» працюють кваліфіковані вчителі-лінгвісти, які допоможуть Вам вивчити будь-яку іноземну мову. При таких умовах Ви швидко і ефективно освоїте отримані знання. У школі створені максимально комфортні умови для навчання. Наша команда систематично покращує свої знання і вміння. Ми тримаємо руку на «пульсі» мовних тенденцій. Постійно стежимо за тим, як змінюється культура тієї країни, мову якої вивчають учні.

Бажаєте відточити отримані знання? Ми раді бачити Вас в нашій школі іноземних мов. Ви не тільки налаштуйте свій слух під різні тембри голосу, але і відпрацюєте правильну вимову і манеру розмови.

Рубрики

Оновлення даних: 14.05.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.