Універсальний львівський довідник

КАРЕЙ, САЛОН КРАСИ

Фактична адреса:
79017м. Львів, вул. Зелена, 40
Телефон основний:
(032) 2602450

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Послуги перукаря, візажиста, майстра з манікюру та масажиста.

Рекламна інформація:

Більшість нас з Вами, давно і регулярно відвідує салони краси Львова, і не можуть уявити життя, в якому немає місця косметологічним кабінетам. Сьогодні у Львові постійно відкриваються нові салони краси, які в свою чергу розраховані на клієнтів з різним достатком.

На що варто звернути увагу при виборі якісного салону краси у Львові?

Перш за все, необхідно зясувати наскільки часто Ви збираєтесь відвідувати салон краси, це важливо для вибору територіального розташування салону. У випадку, якщо Ви плануєте вкладати волосся щодня, Вам буде зручніше відвідувати салон краси, який буде розташований недалеко від роботи або будинку. Якщо ж Вас цікавить фарбування волосся або інша дорога процедура - Вам необхідно вибирати найбільш якісний салон краси у Львові, який безпосередньо спеціалізується на потрібних Вам послугах.

Також варто звернути Вашу увагу на колектив салону краси, наскільки він сформований та дружній. У нашому салоні краси «Карей» працюють досвідчені, талановиті, уважні, з прекрасною освітою фахівці. Зручне розташування салону краси «Карей» пов’язане з проживанням, місцями відпочинку або роботою клієнтів. Атмосфера і інтер’єр салону краси буде до смаку найбільш вимогливим відвідувачам. Традиційні увага та індивідуальний підхід до кожного з Вас. Салон краси «Карей» часто стає місцем зустрічей друзів за чашкою чудово приготованої кави.

Безумовно, найважливіший показник якості роботи салону краси «Карей» - це відгуки клієнтів. Рекомендуємо Вам ознайомитися з деякими відгуками клієнтів.

Службова інформація

Дата перевірки:
30.11.2017