Контакти

Фактична адреса:
79008, м. Львів, вул. Під Голоском, 19
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ ДРУКАРСТВА

Контакти

Фактична адреса:
79008, м. Львів, вул. Під Голоском, 19
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79008, м. Львів, вул. Під Голоском, 19
Телефони:

Діяльність

Українська академія друкарства — єдиний в Україні автономний вищий навчальний заклад, який готує фахівців з медійних технологій та поліграфії. За свою 85-річну історію вона випустила десятки тисяч висококваліфікованих спеціалістів, які сьогодні формують інформаційний простір держави, працюючи у видавництвах, друкарнях, засобах масової інформації, поліграфічних підприємствах, книгарнях, рекламних організаціях, машинобудівних підприємствах, науково-дослідних установах.

Інформація

Українська академія друкарства з перших днів свого існування стала науковим центром, у якому генеруються наукові ідеї, опрацьовуються нові технології і вдосконалюється устаткування. Становлення й розвиток поліграфії та видавничої справи в Україні значною мірою завдячує діяльності науковців академії.

З метою реалізації стратегічного курсу України на євроінтеграцію основними напрямами культурно-освітньої і науково-технічної інтеграції визначено впровадження європейських норм і стандартів в освіті, науці і техніці, поширення власних культурних і науково-технічних здобутків у ЄС. Україна чітко визначила орієнтир на входження в освітній і науковий простір Європи, здійснює модернізацію освітньої діяльності в контексті європейських вимог. Однією із передумов входження України до єдиної Європейської зони вищої освіти є реалізація системою вищої освіти України мети та ідей Болонського процесу. Згідно з цими вимогами навчальний процес в Українській академії друкарства здійснюється на засадах кредитно-модульної системи (ECTS – European Credit Transfer System).

Рубрики

Оновлення даних: 12.10.2023 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.