Контакти

Фактична адреса:
79007, м. Львів, просп. Свободи, 33
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ПРОСТІР, КЛІНІКА ЮРІЯ ТІТОВЦЯ, МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР

Контакти

Фактична адреса:
79007, м. Львів, просп. Свободи, 33
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79007, м. Львів, просп. Свободи, 33
Телефони:

Діяльність

Широкий спектр сучасних медичних і косметологічних послуг: контурна пластика; лікування гіпергідрозу; ультразвукова, механічна, хімічна чистка шкіри обличчя; редермалізація; антивікові та антицелюлітні програми; ботокс; гілоуаль; проколювання вушок; пірсинг; прийом у гінеколога, ендокринолога, репродуктолога, андролога, уролога, дерматолога, косметолога; УЗД всіх органів і систем організму; лабораторні дослідження – кальпоскопія, цитологія, гістологія, онкомаркери, гормони, пренатальна діагностика, біохімія та ін.; лікування безпліддя; супровід вагітності; запобігання небажаній вагітності; медикаментозне переривання вагітності; анонімне лікування інфекцій; відеокальпоскопія і кріолікування ерозії шийки матки, прицільна біопсія.

Он-лайн реєстрація на прийом та обстеження за спеціальними цінами.

Інформація

Клініка Юрія Тітовця – сучасний медичний центр, акредитований МОЗ, як заклад вищої категорії. В 2001 році МЦ «Простір» отримав сертифікат відповідності європейським стандартам безпеки і якості надання медичних послуг ISO 9001. МЦ «Простір» динамічно розвивається, удосконалюючи обслуговування, запроваджуючи новітні технології в лікування і діагностиці, запрошуючи до співпраці висококваліфікованих спеціалістів.

Клініка неодноразово отримувала визнання в ділових колах регіону і в ЗМІ, перемогла в конкурсі «Обличчя міста», нагороджена відзнакою «Золотий Лев», яку вручає мер міста, зайняла високе місце в рейтингу «Сто кращих товарів і послуг України». Ці та інші події підкреслюють високий статус довіри, що завоювала клініка у своїх пацієнтів та суспільстві в цілому.

Медичний центр провадить активну освітню діяльність. Спеціалісти пропонують відвідати лекції про нагальні проблеми охорони здоров’я, роз’яснюють причини і наслідки захворювань, можливі способи обстеження і методи лікування, профілактики, розміщають статті такої тематики на своїх сторінках в соціальних мережах.

Рубрики

Про компанію

Рік заснування:
1992

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Субота:
08:00 — 13:00
Оновлення даних: 24.02.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.