Універсальний львівський довідник

ПРОСТІР, КЛІНІКА ЮРІЯ ТІТОВЦЯ, МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР

Фактична адреса:
79007м. Львів, просп. Свободи, 33
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Рік заснування:
1992

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Широкий спектр сучасних медичних і косметологічних послуг: контурна пластика; лікування гіпергідрозу; ультразвукова, механічна, хімічна чистка шкіри обличчя; редермалізація; антивікові та антицелюлітні програми; ботокс; гілоуаль; проколювання вушок; пірсинг; прийом у гінеколога, ендокринолога, репродуктолога, андролога, уролога, дерматолога, косметолога; УЗД всіх органів і систем організму; лабораторні дослідження – кальпоскопія, цитологія, гістологія, онкомаркери, гормони, пренатальна діагностика, біохімія та ін.; лікування безпліддя; супровід вагітності; запобігання небажаній вагітності; медикаментозне переривання вагітності; анонімне лікування інфекцій; відеокальпоскопія і кріолікування ерозії шийки матки, прицільна біопсія.

Он-лайн реєстрація на прийом та обстеження за спеціальними цінами.

Рекламна інформація:

Клініка Юрія Тітовця – сучасний медичний центр, акредитований МОЗ, як заклад вищої категорії. В 2001 році МЦ «Простір» отримав сертифікат відповідності європейським стандартам безпеки і якості надання медичних послуг ISO 9001. МЦ «Простір» динамічно розвивається, удосконалюючи обслуговування, запроваджуючи новітні технології в лікування і діагностиці, запрошуючи до співпраці висококваліфікованих спеціалістів.

Клініка неодноразово отримувала визнання в ділових колах регіону і в ЗМІ, перемогла в конкурсі «Обличчя міста», нагороджена відзнакою «Золотий Лев», яку вручає мер міста, зайняла високе місце в рейтингу «Сто кращих товарів і послуг України». Ці та інші події підкреслюють високий статус довіри, що завоювала клініка у своїх пацієнтів та суспільстві в цілому.

Медичний центр провадить активну освітню діяльність. Спеціалісти пропонують відвідати лекції про нагальні проблеми охорони здоров’я, роз’яснюють причини і наслідки захворювань, можливі способи обстеження і методи лікування, профілактики, розміщають статті такої тематики на своїх сторінках в соціальних мережах.

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00
Субота:
від 08:00 до 13:00

Службова інформація

Дата перевірки:
29.03.2017