Універсальний львівський довідник

ГЛАДІАТОР, СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС

Адреса:
79066, м. Львів, вул. Вулецька, 14
Телефон основний:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Пропонуємо вам ознайомитись з нашими послугами:

► Чоловічий зал:
- тренажерний зал площею 250 квадратних метрів;
- сучасне професійне обладнання Vasil gym;
- професійні та уважні інструктори;
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- боксерські груші;
- тенісний стіл;
- великий асортимент спортивного харчування ТМ “OLIMP”.

► Жіночий зал:
- тренажерний зал;
- аеробіка;
- фітнес-латина.

► Фінська сауна та чай у подарунок

► Масажний кабінет

Рекламна інформація:

”Гладіатор” – це спортивний комплекс, який створений молодими та амбітними людьми у 2009 році, що перейнялися актуальною проблемою сучасного суспільства – слабким розвитком фізичної культури і спорту в Україні, зокрема у Львові.

Саме тому, основною метою діяльності спортивного комплексу ”Гладіатор” стало залучення населення до здорового способу життя, розвитку фізичної культури і спорту. Для цього у нас постійно діють заохочувальні програми та акції.
Протягом усього часу роботи СК ”Гладіатор”, ми щодня прагнемо до удосконалення, покращення умов перебування у залі, надання якісних та доступних кожному послуг, створення справді затишної та дружньої атмосфери.

Тренажерний зал
Спортивний комплекс ”Гладіатор” – це ідеальне місце для чоловіків та жінок, які дбають про своє здоровя та зовнішній вигляд. У нас Ви знайдете усе, що необхідно для ефективного та комфортного перебування у залі.
Тільки у нас! Для кожного клієнта, який купує абонемент, індивідуальна програма тренувань у подарунок!
А також безкоштовна консультація з питань спортивного харчування для справжніх гладіаторів!

Фітнес для жінок
Для жінок СК ”Гладіатор” пропонує:
1. Аеробіка – програма тренувань допоможе Вам швидко позбутися зайвих кілограмів та утримати ці результати на довго! Індивідуальний підхід до кожного клієнта та поради досвідченого тренера зроблять Ваші тренування найбільш ефективними. Програма розрахована на досягнення бажаного результату за максимально короткий термін. 2-3 заняття аеробікою по 60 хв на тиждень буде цілком достатньо для того щоб ви отримали хороші результати!
2. Зумба фітнес - танцювальна фітнес-програма на основі популярних латиноамериканських ритмів.

Сауна
З кожним роком прихильників фінської сауни стає все більше і більше! Фінська сауна стала такою популярною завдяки розумному співвідношенню вологості і температури. І не дарма!
У сауні температура досягає 100 ° C, а вологість 15%. Фінська сауна є найкращим методом очищення та оздоровлення людини від шлаків та токсинів. Вона сприяє швидкому відновленню роботи м’язів, тому часто рекомендується після фізичних навантажень та при загальній втомі організму.

А для любителів гострих відчуттів – холодне відро водоспад! Такий контраст гарячої пари та холодної води не для слабкодухих, а для справжніх Гладіаторів! Затишна атмосфера кімнати відпочинку та сучасний дизайн зробить ваш відпочинок справді незабутнім! У нас ви зможете переглядати відео та слухати улюблену музику. Ви зможете збиратися як великою компанією друзів, так і насолодитися відпочинком удвох!

Ключові слова:

жіночий фітнес львів, персональний тренер ціна, тренажерний зал чоловічий, фінська сауна львів, заняття з фітнесу вартість, фітнес тренування львів, тренування з аеробіки, фітнес клуб ціни, фітнес латина львів, масаж львів сихів

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 21:30
Вівторок:
від 09:00 до 21:30
Середа:
від 09:00 до 21:30
Четвер:
від 09:00 до 21:30
П'ятниця:
від 09:00 до 21:30
Субота:
від 10:00 до 20:00
Неділя:
від 10:00 до 20:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Юлія
Дата перевірки:
15.04.2019