Контакти

Фактична адреса:
79015, м. Львів, вул. Героїв УПА, 76
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

PIRAEUS BANK GROUP, ЛЬВІВСЬКА ФІЛІЯ

Контакти

Фактична адреса:
79015, м. Львів, вул. Героїв УПА, 76
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79015, м. Львів, вул. Героїв УПА, 76

Діяльність

Пропонують послуги надійного банкінгу: кредити; депозити; продаж і купівля валют; операції з цінними паперами; продаж банківських металів; обслуговування поточних рахунків і платіжних карт; прийом оплати комунальних платежів; переказ коштів; індивідуальні сейфи; страхування; РКО; зарплатні програми; інтернет банкінг; система онлайн сервісів; операції в IBOX; спеціальні пропозиції корпоративним клієнтам і представникам малого і середнього бізнесу.

Інформація

Piraeus Bank Group – міжнародна група банків, яку в Україні представляє Піреус банк. Головний офіс PBG знаходиться в Афінах (Греція), а сфера діяльності охоплює 8 країн Європи. Фінансова установа була створена в 1916 році, і сьогодні це провідний банк Греції і один із найбільш стабільних банків Європи. 19 тис. співробітників обслуговують близько 6 млн. клієнтів, загальна сума банківських активів складає 86 млрд. євро.

В Україні представлений в Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Львівській, Одеській та Черкаській областях, є членом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Форуму провідних фінансових установ, має повноваження від Пенсійного Фонду на виплату грошових виплат і пенсійного забезпечення населенню.

За даними РА «Кредит-Рейтинг», з 2009 року і до сьогодні Піреус банк отримує статус uaA, визначений, як найвищий рейтинг надійності по депозитам. Це підтверджує спроможність установи вчасно і в повному об’ємі виконувати свої зобов’язання перед вкладниками.

В 2016 році на конкурсі «Фінансовий Оскар. Осінь 2016», яке проводив діловий тижневик «Бізнес», Піреус банк зайняв топові місця в різних номінаціях; в рейтингу журналу «Новое время» ввійшов у перелік 20-ти найнадійніших банків країни, а також в ТОП 20 провідних банківських установ. Високо оцінила діяльність банку інвестиційна компанія «Dragon Capital», ділові видання «Delo.ua», «Комерсант-Україна», «Личный счёт», «Інвест-Газета» та інші.

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 15.02.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.