Універсальний львівський довідник

ІГЛУ, КОМЕРЦІЙНЕ ХОЛОДИЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

Юридична адреса:
81100, Львівська обл., Пустомитівський р-н, м. Пустомити, вул. Привокзальна, 8
Фактична адреса:
79035м. Львів, вул. Зелена, 149, корп. 4, оф. 202
Телефон основний:
Телефон бухгалтера:
Телефони:
Факс:

Про компанію

Керівник:
Голойда Іван Іванович — директор
Бухгалтер:
Лихолат Любов Ярославівна
Рік заснування:
2000
Чисельність працівників:
25

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Оптова торгівля промисловим обладнанням
  • Інші види оптової торгівлі
  • Оптова торгівля іншими машинами та устаткуванням
  • Інші види оптової торгівлі

Продукція, послуги:

Продукція: Холодильні агрегати та компресори / Технологічні установки охолодження / Холодильні вітрини, шафи, стелажі, скрині.

Послуги: Монтаж, наладка, сервіс холодильного та морозильного обладнання / Комплексне оснащення супермаркетів.

Проектування, виробництво та сервіс:
- мультикомпресорних станцій на базі компресорів BITZER, COPELAND, FRASCOLD;
- промислових холодильних та морозильних камер;
- систем централізованого холодопостачання.

Комплексне оснащення холодильним обладнанням:
- супермаркетів;
- м’ясопереробних комплексів;
- промислових холодильних та морозильних камер.

Продаж холодильного, теплового та технологічного обладнання для магазинів, ресторанів, кафе.

Рекламна інформація:

Західний центр холодильних технологій ТзОВ ”ІГЛУ” працює на ринку холодильного обладнання з 2001 року. Ми розширили сферу послуг від продажу та сервісного обслуговування окремих вітрин до комплексного оснащення об’єктів ”холодом”: проектування холодильних та морозильних камер різного призначення; постачання обладнання для централізованого холодопостачання; їх монтаж та подальше гарантійне, сервісне обслуговування. При умові здійснення поставки, монтажу та технічного обслуговування холодильного обладнання нашим підприємством ми маємо змогу надати клієнту гарантію на це обладнання терміном 36 місяців.

Для нашої фірми важливе значення мають технічні характеристики, якість холодильного обладнання. Різноманітні уподобання клієнтів дають змогу піднімати рівень послуг, які надає фірма, та висловлювати рекомендації виробникам щодо удосконалення продукції за всіма параметрами.

Нам приємно повідомити Вам, що за час роботи нами було здійснено комплексне оснащення 46 потужних камер для зберігання і заморожування продуктів на території України та Білорусії. Нашими клієнтами є: МПК ДП ”Росана” (Рогатинський м’ясо-переробний комплекс), ПП ”Полуботкін” (Кам’янець-Подільський м’ясопереробний завод), СПК ”Прогрес” (Білорусія, с. Вертєлішки).

На даний момент ми надаємо послуги по сервісному та технічному обслуговуванню холодильного обладнання. Нашими клієнтами є: корпорація ”ПАККО” (мережа супермаркетів ”Вопак”), МПК ДП ”Росана” (Рогатинський м’ясо-переробний комплекс), ТзОВ ”Станіславська торгова компанія” (мережа супермаркетів ”Фаворит”), ТзОВ ”555” (мережа супермаркетів ”555”).

Ми пропонуємо холодильне обладнання таких провідних фірм: холодильні компресори, агрегати, ресивера - Bitzer (Німеччина), Frascold (Італія), Copeland (Німеччина); випарники, конденсатори - Guentner (Німеччина); теплообмінники- Swep (Швеція); холодильна автоматика - Danfoss (Данія), CAREL (Італія), Alco Controls; електрична автоматика - Moeller (Німеччина), Schneider (Франція); фреони - DuPont; мастила Shell.

Завдяки безпосередній співпраці з заводами-виробниками ми маємо змогу оперативно постачати оригінальні запасні частини та комплектуючі до встановленого обладнання.

Про високу якість наданих нами послуг свідчить відсутність претензій з боку клієнтів, а всі проблеми, які інколи виникають в процесі роботи ми вирішуємо оперативно і взаємовигідно завдяки наявності сервісних бригад.

Ми працюємо для Вас і задля кращого забезпечення Ваших потреб.

Ключові слова:

холодильне, теплове, технологічне обладнання, холодильники для супермаркетів, магазинів, кафе, барів, ресторанів, м’ясопереробних комплексів, торговельне обладнання, морозилки, морозильники, морозильні камери, продаж холодильного, теплового, технологічного обладнання, проектування, виробництво, сервіс мультикомпресорних станцій, промислові, холодильні, морозильні камери, системи централізованого холодопостачання, морозильні, холодні вітрини, вітрина холодильник, проектування, холодильних, морозильних камер

Маркетингова інформація

Торгова марка:
ES SYSTEMК, Польща
Торгова марка:
ІGLOO, Польща
Торгова марка:
COLDOR, Польща
Країни імпорту (І):
Польща, Чехія, Угорщина, Італія, Словаччина

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
31449022
Банк:
ПАТ ”ВІЕС Банк”
МФО:
325213
Р/рахунок:
26009000002404

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 17:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Голойда Іван Іванович
Дата перевірки:
10.09.2019