Універсальний львівський довідник

БОНА, ВИДАВНИЦТВО, ПП

Юридична адреса:
79049, м. Львів, вул. Вернадського, 24, к. 53
Фактична адреса:
79053м. Львів, вул. Наукова, 5
Поштова адреса:
79049, м. Львів, вул. Вернадського, 24/53
Телефон основний:
(032) 2409640
Телефони:
(032) 2540274, (066) 7659656

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

- Видавничі послуги: від рукопису – до книги; наклад - від 1-го примірника; верстка; художнє оформлення.
- Поліграфічні послуги: листовий друк до А2 формату;
- Післядрукарські послуги: безшвейне скріплення блоків (фреза, бокова проклейка), шиття дротом (на скобу), скріплення пружиною, рулонна ламінація, порізка, біговка, номерація.
- Виготовлення каталогів та журналів.
- Друк візитних карток.
- Виготовлення календарів: квартальних, кишенькових, настінних.
- Цифровий повноколірний друк – до А3 формату.

Рекламна інформація:

«Видавництво «Бона» видає та виготовляє літературу найрізноманітнішої тематики – як художню, для масового читача, так і тематичну. Видавництво також здійснює випуск книг за замовленням авторів: надає редакційно-видавничі послуги (набір, верстка, редагування, художнє оформлення, виготовлення оригінал-макетів, тощо).

Наші книги, які Ви маєте змогу придбати в видавництві:
1) Майдіна Людмила: М 141 Казка-підказка.– Л: ПП ”Видавництво ”БОНА”., 2011.– 36 с.
Мандруючи сторінками книжечки, ви потрапите у чарівний світ улюблених казок. Їх знаєте майже дослівно з уст мами чи татка, бабусі чи дідуся. Усі герої цих казок вам добре знайомі. Але знову і знову казку хочеться слухати, а з часом читати самому. Розгляньте уважно кожен малюнок, це допоможе знайти відгадку та пригадати казку. Тож, вирушайте в подорож у країну казок разом з улюбленими героями.
Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

2) Майдіна Людмила: Р64 Розмальовки. Наші друзі. – Львів: ПП «Видавництво «БОНА», 2012. – 12 с.
Розкрийте цю книжечку, і ви дізнаєтесь про гарненьких тваринок: песиків, котиків та мишок. А ще прочитайте про них цікаві віршики та розмалюйте малюнки.Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

3) Майдіна Людмила: Р64 Розмальовки. Пори року. - Львів: ПП «Видавництво «БОНА», 2012. - 12 с.
«Пори року» - це книжечка з цікавими малюнками та надзвичайно милозвучними
віршиками. Розмалюйте її і ви дізнаєтесь про пори року - зиму, весну, літо та осінь. А віршики допоможуть вам уявити та оживити малюнки різнокольоровими фарбами.

4) Майдіна Людмила: М 14 Душі моєї свято. – Львів: ПП “Видавництво “БОНА”, 2013. – 76 с.: іл.
Мандруючи сторінками видання “Душі моєї свято”, ви познайомитеся з традиціями, звичаями українського народу. Дізнаєтесь про найголовніші свята року за допомогою віршів та коротких довідок.
Для дітей середнього шкільного віку.

5) Автор та упорядник Марія Прочанка
Праця “Наше спасіння” присвячується усім людям, які читають, моляться, сповідаються або
зовсім не цікавляться Божими істинами, законами і є дуже бідними і обмеженими духовно. Для удосконалення кожної людини потрібно тільки бажання і добра воля. Книга є продовженням таких праць: “Дорога до спасіння”, “Наші терпіння”, “Чудо зцілення”.
Для широкого кола читачів.

Видавати для читачів – таке основне кредо видавництва. За роки своєї діяльності «Видавництво «Бона» росло професійно і напрацювало надійну репутацію на поприщі видавництва книг, випустило в світ чимало нових авторів та їх видань.

У чому наша перевага?
Ми обіцяємо всім замовникам чесне ставлення до своєї роботи і завжди виконуємо свої договірні зобов’язання.

Ключові слова:

друк книг львів, візиток, флаєрів, буклетів, листівок, наклейок, візитівок, блокнотів, бланків, плакатів, папок, друк книги ціна, надрукувати книгу, видавництва книг кременець, видати книгу, видавництво дитячих книжок, де надрукувати книгу, поліграфічні послуги, візитки дешево львів, плетіння книг, опублікувати книгу, дизайн поліграфії, послуги поліграфії, широкоформатний друк, кольоровий друк, кременець, терміновий друк візиток, цифровий друк, м’яка обкладинка, тверда обкладинка, скріплення скобам, скріплення пружинами, повноколірний друк, повнокольоровий друк, замовити брошури, календарі настільні, кишенькові, настінні, художнє оформлення книги, палітурка дипломів, книги з кольоровими вставками, виготовлення книг на замовлення, персоналізований друк, друк книг недорого, ламінування документів, виготовлення повнокольорових книг, корпоративні календарі, сканування, рукопис, правка, коректура, верстка, верстання, брошура, каталог, книжкові видання, літературне редагування, путівник

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
37484371
Банк:
МИ ПЛАТНИКИ ПДВ. СВІДОЦТВО ПДВ: 200013458

Графік роботи

Понеділок:
від 08:00 до 17:00
Вівторок:
від 08:00 до 17:00
Середа:
від 08:00 до 17:00
Четвер:
від 08:00 до 17:00
П'ятниця:
від 08:00 до 17:00

Службова інформація

Дата перевірки:
02.02.2018