Універсальний львівський довідник

ВІКНА КЛАС, ПП

Фактична адреса:
79014м. Львів, вул. Личаківська, 167
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Приватне підприємство пропонує споживачам якісні двері і вікна за розумними цінами: металопластикові вікна і балконні двері з екологічно чистого профілю, 4-х або 5-ти камерними склопакетами і надійною фурнітурою від відомих світових виробників; збудування, засклення балконів різної складності; балкони «під ключ»; вхідні і міжкімнатні двері різних цінових категорій; корпусні меблі; доставка товару в обумовлений термін; можливість повернення замовлення.

Також «Вікна-клас» пропонує бажаючим брати участь в нашій партнерській програмі і заробляти кошти без попередніх інвестицій!

Рекламна інформація:

Тільки якісні вироби для дому та офісу пропонує ПП «Вікна-клас» - вікна, балконні, вхідні та міжкімнатні двері, роботи по спорудженню і оформленню балконів будь-якої складності. Компанія надає гарантії якості своєї продукції та вичерпну інформацію про використані матеріали і їх властивості.
Фірмові вікна виготовляються з екологічно безпечного ПВХ профілю, що не містить свинець. Їх конструкція передбачає різні режими відкривання та мікровентиляцію приміщення, в якому вони будуть встановлені. Вікна Salamander, Green Trend та Wintech обладнані надійною фурнітурою ТМ Roto (Німеччина) і Accado (Турція). Ці вікна забезпечують високий рівень тепло- і шумоізоляції, а значить, додатковий комфорт.
Вхідні двері «Вікна-клас» розрізняються по ціновим категоріям – «Еліт», «Стандарт», «Оптіма», «Регіон», «Економ». Особлива пропозиція – акційні серії «Будинок» та «Квартира». Респектабельний вигляд виробу і безкомпромісна надійність – основні переваги таких дверей. Вони відповідають вимогам незламності і вогнестійкості, про що свідчать відповідні сертифікати.
Кращим вибором стануть також і міжкімнатні двері. Вони виготовляються з масиву сосни і шпонуються цінними породами дерева або декоруються МДФ, тож мають елегантний вигляд і доступну ціну.
Також компанія займається реконструкцією і оформленням різноманітних видів балконів – розширених, з дахом, відкритих і засклених. А якщо балкона немає, то його можна збудувати. Спочатку заливається несуча плита, потім будується загорожа і далі здійснюється декорування конструкції.
ПП «Вікна-клас» - це класні вікна, двері і балкони!

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00
Субота:
від 09:00 до 14:00

Службова інформація

Дата перевірки:
21.03.2017