РАВЛИК, ХУДОЖНІЙ САЛОН І ХУДОЖНЯ ГАЛЕРЕЯ, ПП
Фактична адреса:
79008, м. Львів, просп. Свободи, 15
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

РАВЛИК, ХУДОЖНІЙ САЛОН І ХУДОЖНЯ ГАЛЕРЕЯ, ПП

РАВЛИК, ХУДОЖНІЙ САЛОН І ХУДОЖНЯ ГАЛЕРЕЯ, ПП
Фактична адреса:
79008, м. Львів, просп. Свободи, 15
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
РАВЛИК, ХУДОЖНІЙ САЛОН І ХУДОЖНЯ ГАЛЕРЕЯ, ПП
Фактична адреса:
79008, м. Львів, просп. Свободи, 15
Телефони:

Діяльність

Фото — РАВЛИК, ХУДОЖНІЙ САЛОН І ХУДОЖНЯ ГАЛЕРЕЯ, ПП - Розробка, дизайн, виробництво, продаж: твори мистецтва, подарунки, народні промисли, художнє литво з бронзи і латуні, сувеніри (зокрема з вашим логотипом), елементи інтер’єру, прикраси (намисто, бісер), картини різних технік (різьба по дереву, живопис на склі, інші авторські техніки, полотно/олія), посуд (чашки, тарілки, миски, кухлі, глечики, макітри тощо), вишиті сорочки (жіночі та чоловічі).

- ЕКСКУРСІЇ ЛЬВОВОМ: Підземний Львів; Театралізоване містичне вечірнє дійство у підземеллі костелу Єзуїтів; Підземелля храму Петра і Павла, Знайди 333 леви за три години; замки, монастирі, скелі Львівщини та інші захоплюючі екскурсії містом Лева.

- Активний ТУРИЗМ У КАРПАТАХ: організація і проведення походів та корпоративних виїздів, послуги гідів-провідників. Ми пропонуємо маршрути різної тривалості та складності на будь-який смак. Також ви можете замовити маршрут за власним бажанням.

- Проект ”ЛЕВИ ЛЬВОВА”!
Книга про львівських левів – у камені та бронзі, гіпсі та склі, на будівлях, пам’ятниках і в серцях… З часів короля Данила та Галицько – Волинської Русі лев’ячий дух найдостойніших львів’ян втілюється у численні зображення царя звірів, щоби потім знову надихати нас на благородство та міць… Видання (про понад 4000 зображень левів) містить впорядковану інформацію стосовно будівничих, архітекторів, скульпторів та ілюстроване майже 1500 світлинами. Наведено декілька розроблених маршрутів з детальними описами та карто-схемами для мандрівок в пошуках левів.

Інформація

Основна спеціалізація галереї ”РАВЛИК” – діяльність щодо підтримки, розвитку і пропаганди народних промислів, ужиткового та декоративного мистецтва Західної України.

Художній салон:
”Равлик” був учасником численних міжнародних виставок у Львові, Києві, Миколаєві. Фірма ”Равлик” є постійним постачальником творів мистецтва і сувенірної продукції для Верховної Ради України, Адміністрації Президента, Кабінету Міністрів, Головної Державної податкової адміністрації, міністерствам, банкам ”Аваль”, ”Ексімбанк”, фірмам та організаціям.

Ми прагнемо відгукнутися як на елітні запити щодо високохудожніх творів, так і попит широких верств споживачів. Задовольняючи ці потреби, ми значно розширюємо в новому році наш асортимент і збільшуємо кількість послуг. Такого широкого спектру пропозицій немає, наразі, ні в кого.

Отже: прикраси, елементи інтер’єру, дизайн, ужиткові вироби найрізноманітнішого призначення з кераміки, дерева, металу, шкіри, скла, бісеру, ткацтва, вишивки...

ПРЕЗЕНТАЦІЙНІ СУВЕНІРИ:
Високохудожні вироби ужиткового характеру з емблемою Вашої фірми не тільки стануть запорукою успіху, але й увесь час нагадуватимуть про Вас в оточенні Ваших партнерів. В залежності від Ваших можливостей і потреб це можуть бути як невеличкі вироби (попільнички, підсвічники, чашки тощо), так і поважні твори (шкатулки, годинники, сервізи, вази, кухлі тощо). Багатющі можливості різних матеріалів та майстрів об’єднує функціональність, довершеність і неповторність.

ПІДЗЕМЕЛЛЯ:
Фірма ”Равлик” бере участь в урядовій програмі відновлення історико-архітектурного середовища міста Львова, закінчила ремонтно-відновлювальні роботи підземель костелу єзуїтів власними коштами для виставкових залів художньої галереї ”Равлик” . В результаті створено новий екскурсійний об’єкт у Львові.

Серед найцікавіших елементів, що демонструються – рештки кам’яних мурів ще княжих часів, фрески (XVIII ст.), барокові двері ручної ковки, кам’яний різьблений саркофаг (XVIII ст.), - і взагалі, таємнича аура пивниць костелу єзуїтів...

ХУДОЖНЯ ГАЛЕРЕЯ:
Перша виставка художньої галереї ”Равлик” організована для підтримки художників Львова, які багато років активно співпрацювали з художнім салоном ”Равлик” в музеї етнографії. Для них ця виставка є безкоштовною: всі клопоти і витрати взяла на себе художня галерея.

Однією з основних складових частин кредо галереї як тепер, так і в майбутньому – представляти цілком нові, ще ніде не виставлені та неопубліковані твори. Ми хочемо, щоби всі поціновувачі та потенційні покупці знали, що за новими роботами слід звертатися в художню галерею ”Равлик” .

На виставці, таким чином, можна побачити нові твори в різних матеріалах, техніках і стилях: лауреата Шевченківської премії Ярослава Мотики та нещодавнього випускника ЛАМ Володимира Стефанківа, графічну авторську техніку Олеся Ноги та живопис, графіку сім’ї Могилатів.

Головні здобутки:
- Створено центр по розвитку художніх промислів Галичини (в співпраці з Інститутом народознавства НАН України) і, зокрема, в холлі музею етнографії, знаний львів’янами та гостями міста художній салон ”Равлик” .
- При підтримці або за участю фірми ”Равлик” видано ряд книг народознавчого характеру, декілька монографій про українських митців.
- Встановлена і вручається щорічна премія фірми ”Равлик” за найкращі наукові результати в галузі народознавства.
Галерея ”Равлик” активно пропагує народних майстрів і сучасних художників в Україні та за її межами.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Гайда Юрій Романович — директор
Рік заснування:
2003

Графік роботи

Понеділок:
10:00 — 18:00
Вівторок:
10:00 — 18:00
Середа:
10:00 — 18:00
Четвер:
10:00 — 18:00
П'ятниця:
10:00 — 18:00
Субота:
10:00 — 18:00
Неділя:
10:00 — 18:00
Оновлення даних: 04.06.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.