Контакти

Фактична адреса:
79035, м. Львів, вул. Зелена, 109, оф. 235
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

УРБІС ЕТ ОРБІС, АГЕНСТВО

Контакти

Фактична адреса:
79035, м. Львів, вул. Зелена, 109, оф. 235
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79035, м. Львів, вул. Зелена, 109, оф. 235

Діяльність

Якісні послуги від надійного туроператора: організація круїзних, відпочинкових, весільних, паломницьких, лікувальних, екскурсійних турів в країни Європи, Азії і Близького Сходу, Африки і Океанії, Америки і Карибів; навчання за кордоном; корпоративний туризм; сезонний шопінг; поїздки на визначні культурні, спортивні або релігійні події.

Бронювання квитків, готелів; оформлення документів, юридичний і консультаційний супровід, страхування, продаж туристичних CIM-карток. Переїзди здійснюються автобусним, авіа- і морським транспортом.

Інформація

Агенство надає якісні туристичні послуги з 2000 року. Символічна назва фірми перекладається з латини як «Місто і планета» і точно відображає головну концепцію її діяльності – відкрити своїм клієнтам принади оточуючого світу, від власного міста і країни до найвіддаленіших екзотичних островів з райським кліматом. «Урбіс ет орбіс» співпрацюють з надійними партнерами, а також і багато подорожують для того, щоб вивчити маршрути, які пропонуються і особисто переконатися в якості послуг, що надаються там.

Крім традиційних форм відпочинку і подорожей на морі, гірськолижних курортах і санаторному оздоровленню, компанія приготувала для своїх друзів цікаві та незвичайні ідеї - організація весілля в романтичних містах Європи, шубні тури, канікули в Європі: індивідуальні і для груп школярів, та інше.

Туроператор пропонує скористатися з різноманітних акцій і спеціальних пропозицій, що постійно проводяться. Знижки, раннє бронювання і термінові путівки – реальний шлях до здійснення мрії, навіть якщо ваші кошти обмежені. Золотий хіт компанії – чарівне весілля в одному із старовинних замків Праги. Наречені відчують атмосферу середньовічної Європи, насолодяться відмінним сервісом, а в подарунок від організаторів отримають справжній діамант! І це за особливою ціною.

Туристична агенція «Урбіс ет орбіс» цінує час і бажання кожного клієнта і завжди перевершує їх сподівання.

Рубрики

Про компанію

Рік заснування:
2000

Графік роботи

Понеділок:
10:00 — 18:00
Вівторок:
10:00 — 18:00
Середа:
10:00 — 18:00
Четвер:
10:00 — 18:00
П'ятниця:
10:00 — 18:00
Субота:
10:00 — 13:00
Оновлення даних: 15.02.2023 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.