Універсальний львівський довідник

ЙОГА-СТУДІЯ ОЛЕНИ БАКАЙ

Адреса:
79035, м. Львів, вул. Зелена, 107
Телефон основний:
(097) 9696226

Про компанію

Керівник:
Бакай Олена — директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Послуги з організації подорожувань

Продукція, послуги:

Наша йога студія – це чудовий простір для навчання.
Ми пропонуємо: йогу, медитації, музику, танці і ще багато за чим ви можете приходити до нас, як регулярно, так і у вигляді майстер-класів.

Рекламна інформація:

Йога - це наука, яка впливає не тільки на свідомість, а й на підсвідомість.

Вважається, що йога працює з усіма аспектами життя: розумовим, емоційним, фізичним, духовним та психічним.

Завдяки нашим заняттям ви навчитесь здоровому способу життя, та ефективно функціонувати у зовнішньому світі.

З нашого досвіду, можемо із впевненістю сказати, що Ваше здоров’я у Ваших руках! Вже з перших занять люди відчувають позитивні зміни в собі та своєму організмі. Ніколи не пізно брати себе в руки й ставати на шлях самостійного оздоровлення свого тіла. Так, це шлях не з простих, але він 100% гарантує позитивний, довготривалий результат без побічних ефектів!

Ключові слова:

йога львів, студія йоги, заняття йоги львів, інструктор з йоги львів, йога львів відгуки, йога львів сихів, йога для початківців, йога ціна, йога львів ціни, львів заняття з йоги, йога для початківців львів, йога для дітей, групові заняття йогою, індивідуальні заняття з йоги, розклад і ціни йоги, заняття з йоги, йога для схуднення, йога для схуднення живота, йога для схуднення вправи, пози йоги для початківців, силова йога у львові, йога для вагітних, йога для вагітних львів, йога для вагітних вправи, йога для хворого хребта, йога для хребта при грижі, йога для зміцнення м`язів спини і шиї, йога для хребта при сколіозі, йога для хребта, йога при болі в спині, що потрібно для йоги, заняття йогою, фітнес-йога, ішвара йога львів, ішвара йога, ішвара йога ціна, ішвара йога навчання, хатха йога львів, хатха йога, хатха йога для початківців вправи, хатха йога вправи, хатха йога навчання, комплексна йога у львові, йога і медитація для початківців, музика для медитації, сахаджа йога, сахаджа йога львів, сахаджа йога для початківців, сахаджа йога ціна, хочу піти на йогу, йога з чого почати, йога для чого, що потрібно для йоги, йога вправи для схуднення, куди піти на йогу, йога, парна йога львів, йога у львові на сихові, індивідуальні заняття з йоги львів, тренер по йозі львів, йога індивідуально

Графік роботи

Понеділок:
від 10:30 до 20:00
Вівторок:
від 10:30 до 20:00
Середа:
від 10:30 до 20:00
Четвер:
від 10:30 до 20:00
П'ятниця:
від 10:30 до 20:00
Субота:
від 10:30 до 20:00
Неділя:
від 10:30 до 20:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Бакай Олена — директор
Дата перевірки:
25.06.2018