Універсальний львівський довідник

ГАРМАТА, РЕСТОРАН

Фактична адреса:
79013м. Львів, вул. Грабовського, 11
Телефон основний:
(032) 2958222
Телефони:
(032) 2959000

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Відпочинок у престижному закладі з мистецьким інтер’єром і панорамними вікнами. Організація святкових банкетів «під ключ», кейтерінг, «Дегустаційне Меню» з п’яти страв. Бронювання столиків у головній залі або камерній VIP-room. Для гостей ресторану - відмінні страви європейської кухні, жива музика, бездоганний сервіс.

Також можна приємно провести час у лоббі лаунж зоні, де подають напої, закуски і десерти, дегустувати вишукані сортові вина в справжньому винному погребі, розслабитися в сигарній кімнаті, де вам запропонують сигари чи кальян.

Рекламна інформація:

Ресторан «Гармата» - один з найкращих у Львові. Він є частиною готельно-ресторанного комплексу, що знаходиться в історичній частині міста і наповнений духом австро-угорської імперії. Класична розкіш інтер’єрів, мистецьке оздоблення стін і стелі, панорама, що відкривається з великих вікон, створюють особливу атмосферу, яку відчуває кожен відвідувач.

Візитною карткою ресторану є його бездоганний сервіс і вишукана кухня. Шеф-повар «Citadel inn» Євгеній Сушко - знавець європейської кухні, тож Вам запропонують вибір унікальних і традиційних страв, десертів. А якщо Ви плануєте провести у нас свято, чи запросити особливих гостей для ділової вечері, тоді від шефа ексклюзивна пропозиція – «Дегустаційне Меню» з п’яти страв!

У нас проходять ідеальні святкові бенкети. Організацією подій займаються справжні професіонали – бенкет-менеджери. Це креативні люди, які регенерують безліч ідей, а втілюють найкращі. Вони розуміють, що кожна подія надто важлива, тож візьмуть на себе всі клопоти і не випустять жодної дрібниці.

Наша винна карта знана серед поціновувачів благородних напоїв. Сомельє порадить саме ту марку вина, яка ідеально гармоніює з основним замовленням. Бажаючих проводять у винний погріб на дегустацію вин, або в сигарну кімнату – там можна замовити кальян або випалити сигару.

Ресторан «Гармата» - цитадель комфорту!

Графік роботи

Понеділок:
від 07:00 до 24:00
Вівторок:
від 07:00 до 24:00
Середа:
від 07:00 до 24:00
Четвер:
від 07:00 до 24:00
П'ятниця:
від 07:00 до 24:00
Субота:
від 08:00 до 24:00
Неділя:
від 08:00 до 24:00

Службова інформація

Дата перевірки:
14.02.2017