Контакти

Адреса:
79040, м. Львів, вул. Ряшівська, 5
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ВЕТЛАЙФ, ВЕТЕРИНАРНА КЛІНІКА

Контакти

Адреса:
79040, м. Львів, вул. Ряшівська, 5
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Адреса:
79040, м. Львів, вул. Ряшівська, 5
Телефони:

Діяльність

Надаємо широкий спектр амбулаторних терапевтичних послуг. Невідкладної допомоги, та хірургічні втручання любої важкості. Стоматологічні послуги. Косметологічні процедури та стрижки тварин. В клініці працює ветеринарна аптека та стаціонар для тварин

Інформація

Ветеринарна клініка «VetLife» відома по всьому місту і навіть за його межами. Навіть з іншого кінця Львову господарі везуть своїх улюбленців на прийом до цієї клініки. Десятки чи навіть сотні позитивних відгуків від вдячних клієнтів в мережі Інтернет свідчать про професіоналізм та добросовісну роботу лікарів. Задоволені клієнти радять «VetLife» своїм знайомим та друзям.

В чому ж секрет такого успіху? Відповідь проста: відданість професії з боку персоналу, ефективне лікування, допомога навіть в найскладніших випадках, вичерпні консультації. Немає проблеми, за яку б не взялися ветеринари цієї клініки, немає дня, коли б не надали допомогу. І все це за демократичну та доступну кожному господарю ціну.

Серед послуг клініки «VetLife» можна виділити наступні: терапевтична, хірургічна, ортопедична, дерматологічна допомога, планова вакцинація (щеплення), протипаразитні заходи, кастрація, стерилізація тварин, акушерсько-гінекологічні послуги, в тому числі кесарський розтин тварин.

Всі послуги надаються висококваліфікованими спеціалістами. Лікування чи оперативне втручання супроводжується доступною та зрозумілою консультацію з обґрунтуванням необхідності конкретних маніпуляцій та порадами щодо подальшого утримання тварини.

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
10:00 — 19:00
Вівторок:
10:00 — 19:00
Середа:
10:00 — 19:00
Четвер:
10:00 — 19:00
П'ятниця:
10:00 — 19:00
Субота:
10:00 — 17:00
Неділя:
11:00 — 14:00
Оновлення даних: 24.02.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.