Універсальний львівський довідник

ЕККО, ТОВ

Адреса:
79040, м. Львів, вул. Городоцька, 282
Поштова адреса:
79054, м. Львів, а/с 3205
Телефон основний:
(050) 4300194
Факс:
(032) 2400250

Про компанію

Керівник:
Драбик Володимир Осипович — генеральний директор
Рік заснування:
1992

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Виробництво інших виробів з паперу та картону
  • Брошурувально-палітурна та оздоблювальна діяльність
  • Оптова торгівля непродовольчими споживчими товарами

Продукція, послуги:

ТзОВ спеціалізоване підприємство ”ЕККО”, яке успішно працює на ринку поліграфії з 1992 року, пропонує самоклеючі етикетки з повноколірним друком на різних типах паперу та плівки флексографічним і трафаретним способом (з можливим їх поєднанням).

Додатково за бажанням клієнта пропонується:
- УФ-лакування;
- ламінування;
- гаряче та холодне тиснення фольгою;
- конгревне тиснення;
- застосовуються спеціальні види лакування (надання матового та об’ємного ефектів);
- друк на термозбіжних рукавах;
- цифровий друк малих тиражів;
- складні імітації дорогих винних паперів;
- металеві етикетки.

Рекламна інформація:

Друк самоклеючих етикеток проводиться методом флексодруку на матовому або півглянцевому самоклеючому папері, металізованій, поліетиленовій і поліпропіленовій плівці. Використовуючи різні види фарб, ми отримуємо багатоколірний і якісний флексографічний друк текстової інформації і зображень на самоклеючій етикетці.

Сучасні флексографічні рулонні друкарські машини, що мають вісім барвистих секцій, дозволяють нам виготовляти самоклеючі етикетки яскравими і привабливими для покупця.

Щоб підвищити якість і ефектність самоклеючих етикеток, ми застосовуємо різні методи післядрукарської обробки: уф-лакування; ламінування; гаряче та холодне тиснення фольгою; конгревне тиснення; застосовуються спеціальні види лакування (надання матового та об’ємного ефектів).

Підприємство має можливість виконувати замовлення в замкнутому циклі, починаючи з розробки макета і закінчуючи виробництвом готової етикетки.

Серед клієнтів нашої компанії провідні українські виробники алкогольних та безалкогольних напоїв, продуктів харчування, солодощів, побутової хімії та косметики.

Ключові слова:

самоклеючі етикетки, виготовлення етикеток, друк етикеток, поліграфія, поліграфічні послуги, друк штрих кодів, наклейки на шампанське, термонаклейки, наклейки, самоклеючі наклейки, етикетки на пляшки, етикетки з логотипом, голографічні наклейки, друк на прозорій плівці, повноколірний друк, друк самоклеючих етикеток, етикетки для харчової промисловості, етикетки для продуктів, етикетки на алкогольні вироби, етикетки для побутової хімії, етикетки для косметики, етикетки для ліків, стікера, термозбіжний рукав, друк на терможбіжних рукавах, термозбіжна пвх плівка, винні папери, імітації винних паперів, металеві етикетки, олов’яні етикетки, етикетки на вино, термозбіжні рукави на молочну продукцію, терможбіжні рукави на ковбасу, термозбіжні рукави на шампанське, термозбіжні рукави на пиво, етикетки на воду, етикетки на соки, фармацевтичний папір

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
14370485

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 17:30
Вівторок:
від 09:00 до 17:30
Середа:
від 09:00 до 17:30
Четвер:
від 09:00 до 17:30
П'ятниця:
від 09:00 до 17:30

Службова інформація

Дата перевірки:
10.08.2018