Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

WATSONS, МЕРЕЖА МАГАЗИНІВ

Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів
Телефони:

Діяльність

Унікальний асортимент

Watsons постійно працює над поліпшенням асортименту продукції. Сьогодні в магазинах представлено більше 15 000 товарів. Згідно з опитуваннями, одна з найбільш привабливих рис у магазинах Watsons - пропозиція ексклюзивних продуктів. Поряд з відомими світовими брендами Watsons завжди пропонує альтернативу - якісні товари виробництва Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Великої Британії. Це продукти виняткової якості, які в Україні представлені тільки в магазинах Watsons. З початку 2011 р. Watsons представить ще більш широку лінію ексклюзивної продукції в серії Watsons Ексклюзив.

Інформація

Watsons - нове ім’я роздрібної мережі товарів для краси та здоров’я, раніше відомої як DЦ, яка стала першою в Україні мережею в форматі drogerie. На даний момент в мережі 227 магазинів і 28 аптек в 71місті. Більше 3 000 співробітників обслуговують близько 2.5 млн. покупців щомісяця. У програмі лояльності Watsons Club беруть участь більше 1 600 000 постійних покупців. У 2008, 2009 і 2010рр. мережа визнавалася «Вибором № 1 в Україні» в категорії «Магазин для краси та здоров’я» (згідно з дослідженнями міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року»).

Рубрики

Оновлення даних: 25.06.2019 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.