Контакти

Фактична адреса:
79022, м. Львів, вул. Городоцька, 174
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ДНІСТЕР, СТРАХОВА КОМПАНІЯ

Контакти

Фактична адреса:
79022, м. Львів, вул. Городоцька, 174
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79022, м. Львів, вул. Городоцька, 174
Телефони:

Діяльність

Надаємо послуги добровільного і обов’язкового страхування – укладення договорів, виплати по ним, перестрахування, розміщення і управління страховими резервами.

В СК «Дністер» можна застрахувати особисте майно (нерухомість, транспорт), цінності і життя від пожеж, аварій, розкрадання, фінансових ризиків, стихійних явищ, а також корпоративну власність, вантажобагажі, відповідальність перед третіми особами і наслідків нещасних випадків, працівників пожежної охорони і добровольчих дружин.

Інформація

Страхова компанія «Дністер» з 1993 року надає послуги добровільного і обов’язкового страхування і фінансового посередництва. Це одна з компаній, які стабільно і динамічно розвиваються, примножуючи активи завдяки професійному підходу до роботи і відповідальному ставленню до взятих зобов’язань.

СК на сьогодні має 10 ліцензій Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг, що дають право заключати певні страхові договори з фізичними і юридичними особами і гарантувати виплати по ним. Серед них: КАСКО, ОСЦПВ (автоцивілка), GREEN CARD, страхування відповідальності нотаріусів, митних брокерів, власників собак і зброї, а також медичне, заставного майна, домашнього господарства і багато інших видів договорів, як спосіб убезпечити клієнтів від серйозних фінансових втрат.

Неодноразово наша страхова компанія здобувала відзнаки і перемоги у своїй сфері на престижних національних і міжнародних конкурсах. Так, у 2012 році Міжнародний економічний рейтинг «Ліга кращих» визнав «Дністер» підприємством року.

Діяльність компанії провадиться абсолютно прозоро, в відповідності до законодавства країни і в інтересах страхувальників. Всі дані про переміщення коштів і розмір виплат можна дізнатися на сайті фірми.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Ривак Андрій Іванович — голова правління
Рік заснування:
1991
Кількість працівників:
50 чол.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 06.11.2023 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.