Універсальний львівський довідник

АВТОЛЮКС, ПП

Фактична адреса:
79012м. Львів, вул. Сахарова, 42
Телефон основний:
(032) 2976515
Факс:
(032) 2976515

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

- виклик кур’єра для відправленя вантажу
- експресс-доставка вантажів та пошти
- пасажирські перевезення
- бронювання квитків
- калькулятор вартості перевезення
- розклад та вартість
- доставка від дверей та до дверей
- післяплата
- бонусна програма Автолюкс

Рекламна інформація:

У 1997 році підприємством «ААЗ Трейдинг Ко» була зареєстрована торгова марка «Автолюкс». Під цією маркою компанія впродовж 17 років надає послуги на ринку вантажних і пасажирських перевезень по всій території України, а з недавнього часу також надає послуги доставки кореспонденції по всьому світу.

Діяльність компанії «Автолюкс» забезпечує штат кваліфікованих співробітників. Де б не знаходилися клієнти, співробітники компанії «Автолюкс» завжди раді вітати їх в будь-якому з наших офісів.

Уміння комплексно вирішувати логістичні задачі і наявність великого сучасного автопарку, який налічує 180 вантажних автомобілів марки Mitsubishi і Man, що виконують близько 65 щоденних вантажних рейсів між містами України, дозволяють компанії «Автолюкс» надавати своїм клієнтам послуги найвищого рівня за доступними цінами в найкоротші терміни.

Нараховуючи у власному транспортному парку 50 автобусів, «Автолюкс» також виконує близько 40 щоденних пасажирських рейсів в більшість міст України.

Все устаткування, транспортні засоби і велика частина нерухомості підприємства є його власністю, при цьому вся технічна база нова. Ці факти забезпечують надійну і стабільну роботу підприємства.

У зв’язку з випадками інтернет-шахрайства, хочемо нагадати Вам, що інформація про можливі акції, знижки, розіграши призів та програми лояльності - розміщується виключно на офіційному сайті компанії ”Автолюкс”.

Будь-які інші джерела, сторонні веб-ресурси або періодично видання - не мають права на розміщення подібної інформації і не є достовірними.

Ключові слова:

доставка багажу у львів, перевезення пасажирів зі львова, перевезення пасажирів по львівській області, оренда транспорту у львові, замовлення квитків по львівській області та по україні

Службова інформація

Дата перевірки:
25.11.2014