Універсальний львівський довідник

ДІЛИНГОВИЙ ЦЕНТР FOREX, STOCK

Фактична адреса:
79018м. Львів, вул. Гнатюка, 12а, оф. 509
Телефон основний:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Трейтінг. Проведення торгових операцій за допомогою платформи MetaTrader. Торгівля на фінансових ринках валютою, CFD за базовими активами (золото, срібло, нафта, акції Нью-Йоркської фондової біржі), доступ до прибуткових інвестиційних інструментів Варшавської фондової біржі.

Аналітика. Надаємо Доступ до економічних новин, аналітичних матеріалів валютних, фондових та ринків сировини. Ведемо Економічний календар, де публікуємо важливі світові події, які впливають на курси валют та торгівлю в цілому. Панорама ринку за добу, безперервне забезпечення новинами через спеціалізований ресурс TeleTrade TV.

Консультаційні послуги. Навчання відповідно з програмами Центру Біржових Технологій.
Діє система акцій і бонусні програми.

Рекламна інформація:

Ділинговий центр FОREX- це компанія, яка одна з перших розпочала свою діяльність і вже більше 20 років працює на фінансових ринках, має 200 представників у 30 країнах світу і рахується лідером серед компаній, що надають подібні послуги.

Основним критерієм роботи центру є надання усього спектру інструментів та інформації для забезпечення росту активів та успішної діяльності наших клієнтів. Ми неодноразово нагороджувались міжнародними відзнаками та нагородами, що є свідоцтвом професіоналізму співробітників та додатковим гарантом надійності.

Надаємо якісний доступ для торгівлі на фінансових ринках, повний комплект інформаційно-аналітичних послуг, консультації по інвестиціям. Особливу увагу приділяємо освітнім програмам для початківців та курсам підвищення кваліфікації для досвідчених трейдерів. Навчання в офісі чи дистанційне, включає проведення майстер-класів, авторських семінарів.
.
Для більш вигідних умов співробітництва з нами, пропонуємо своїм клієнтам ексклюзивні бонусні та акційні програми. Якщо ви бажаєте мати достойний грошовий дохід, запрошуємо до співпраці.

Службова інформація

Дата перевірки:
22.02.2017