Контакти

Фактична адреса:
79018, м. Львів
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ДІЛИНГОВИЙ ЦЕНТР FOREX, STOCK

Контакти

Фактична адреса:
79018, м. Львів
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79018, м. Львів
Телефони:

Діяльність

Трейтінг. Проведення торгових операцій за допомогою платформи MetaTrader. Торгівля на фінансових ринках валютою, CFD за базовими активами (золото, срібло, нафта, акції Нью-Йоркської фондової біржі), доступ до прибуткових інвестиційних інструментів Варшавської фондової біржі.

Аналітика. Надаємо Доступ до економічних новин, аналітичних матеріалів валютних, фондових та ринків сировини. Ведемо Економічний календар, де публікуємо важливі світові події, які впливають на курси валют та торгівлю в цілому. Панорама ринку за добу, безперервне забезпечення новинами через спеціалізований ресурс TeleTrade TV.

Консультаційні послуги. Навчання відповідно з програмами Центру Біржових Технологій.
Діє система акцій і бонусні програми.

Інформація

Ділинговий центр FОREX- це компанія, яка одна з перших розпочала свою діяльність і вже більше 20 років працює на фінансових ринках, має 200 представників у 30 країнах світу і рахується лідером серед компаній, що надають подібні послуги.

Основним критерієм роботи центру є надання усього спектру інструментів та інформації для забезпечення росту активів та успішної діяльності наших клієнтів. Ми неодноразово нагороджувались міжнародними відзнаками та нагородами, що є свідоцтвом професіоналізму співробітників та додатковим гарантом надійності.

Надаємо якісний доступ для торгівлі на фінансових ринках, повний комплект інформаційно-аналітичних послуг, консультації по інвестиціям. Особливу увагу приділяємо освітнім програмам для початківців та курсам підвищення кваліфікації для досвідчених трейдерів. Навчання в офісі чи дистанційне, включає проведення майстер-класів, авторських семінарів.
.
Для більш вигідних умов співробітництва з нами, пропонуємо своїм клієнтам ексклюзивні бонусні та акційні програми. Якщо ви бажаєте мати достойний грошовий дохід, запрошуємо до співпраці.

Рубрики

Оновлення даних: 09.11.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.