Контакти

Фактична адреса:
79007, м. Львів, вул. Дорошенка, 41
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ВИДАВНИЧИЙ ЦЕНТР ЛНУ ІМ. ІВАНА ФРАНКА

Контакти

Фактична адреса:
79007, м. Львів, вул. Дорошенка, 41
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79007, м. Львів, вул. Дорошенка, 41
Телефони:

Діяльність

Видавничий центр Львівського національного університету імені Івана Франка, який є головною поліграфічною структурою вищого навчального закладу, випускає навчальну, навчально-методичну, наукову, довідкову літературу науковців Франкового Університету. Найбільш пріоритетними серед книжок є підручники і навчальні посібники.

Інформація

З університетською книжково-журнальною продукцією можна ознайомитися у книгарні, яка пропонує читачеві-покупцеві близько 500 найменувань видань. Видавничий центр популяризує свій поліграфічний доробок на щорічних Форумах видавців у Львові, на яких є постійним активним учасником, традиційно виставляючи для широкої читацької аудиторії сотні своїх видань. Також бере участь у конкурсах “Найкраща книжка Форуму видавців”, де університетські книжки практично щороку є серед переможців і заслужено здобувають нагороди. Одним з вагомих заходів популяризації університетської книговидавничої справи є презентації нових видань, які особливого резонансу вже дев’ять років поспіль набувають завдяки їх урочистому і представницькому проведенню саме під час Форумів видавців у Львові.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Хом’як Ігор Володимирович — директор
Оновлення даних: 27.11.2018 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.