Універсальний львівський довідник

СТУДІЯ ВІТРАЖУ ШАБАКОВСКОГО О. М.

Фактична адреса:
81100Львівська обл., Пустомитівський р-н
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Керівник:
Шабаковський Олег Михайлович

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Виготовлення вітражів будь-яких розмірів для вікон, дверей, світильників, панно, сувенірів, та інших потреб за готовими ескізами (вони є в наших каталогах) або ексклюзивно і навіть за особистими малюнками клієнта. Надаємо посередницькі послуги між клієнтами і майстрами, що виготовляють двері, вікна, ковані вироби, меблі під вітраж, а також архітекторами, дизайнерами і бригадами, які здійснюють проектування і проведення ремонтних робіт в помешканнях. Співпрацюємо з приватними і юридичними особами.

Рекламна інформація:

Вітраж – це статусна прикраса приміщення, що надає йому респектабельного вигляду. Скляна основа покривається прозорими, перламутровими, люмінесцентними або матовими емалями, які створюють особливе освітлення в кімнаті і оригінально доповнюють інтер’єр. На студії вітражу Шабаковського виготовляють скляні панно для будь-якого застосування і різноманітну сувенірну продукцію з вітражними скельцями – шкатулки, підвіски, інтер’єрні прикраси, світильники, жіночі аксесуари, фоторамки, годинники, фігурки тварин та безліч інших цікавинок для тих, хто цінує красу. Студія виробляє скляні картини для приватних будинків, квартир, адміністративних будівель, підприємств і культових споруд.

Задля того, щоб заощадити час своїх клієнтів, студія розширює співпрацю з партнерами і пов’язаними підприємствами. У нас можна замовити двері, меблі і інші речі (в які буде інтегровано вітражні вироби) від виробників з бездоганною репутацією. Також тим клієнтам, які бажають зробити якісний ремонт, ми порекомендуємо послуги майстрів, що реалізують весь проект від «А» до «Я».
З вітражами Шабаковського світ засяє новими фарбами!

Службова інформація

Дата перевірки:
02.05.2019