Контакти

Фактична адреса:
81100, Львівська обл., Пустомитівський р-н
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

СТУДІЯ ВІТРАЖУ ШАБАКОВСКОГО О. М.

Контакти

Фактична адреса:
81100, Львівська обл., Пустомитівський р-н
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
81100, Львівська обл., Пустомитівський р-н
Телефони:

Діяльність

Виготовлення вітражів будь-яких розмірів для вікон, дверей, світильників, панно, сувенірів, та інших потреб за готовими ескізами (вони є в наших каталогах) або ексклюзивно і навіть за особистими малюнками клієнта. Надаємо посередницькі послуги між клієнтами і майстрами, що виготовляють двері, вікна, ковані вироби, меблі під вітраж, а також архітекторами, дизайнерами і бригадами, які здійснюють проектування і проведення ремонтних робіт в помешканнях. Співпрацюємо з приватними і юридичними особами.

Інформація

Вітраж – це статусна прикраса приміщення, що надає йому респектабельного вигляду. Скляна основа покривається прозорими, перламутровими, люмінесцентними або матовими емалями, які створюють особливе освітлення в кімнаті і оригінально доповнюють інтер’єр. На студії вітражу Шабаковського виготовляють скляні панно для будь-якого застосування і різноманітну сувенірну продукцію з вітражними скельцями – шкатулки, підвіски, інтер’єрні прикраси, світильники, жіночі аксесуари, фоторамки, годинники, фігурки тварин та безліч інших цікавинок для тих, хто цінує красу. Студія виробляє скляні картини для приватних будинків, квартир, адміністративних будівель, підприємств і культових споруд.

Задля того, щоб заощадити час своїх клієнтів, студія розширює співпрацю з партнерами і пов’язаними підприємствами. У нас можна замовити двері, меблі і інші речі (в які буде інтегровано вітражні вироби) від виробників з бездоганною репутацією. Також тим клієнтам, які бажають зробити якісний ремонт, ми порекомендуємо послуги майстрів, що реалізують весь проект від «А» до «Я».
З вітражами Шабаковського світ засяє новими фарбами!

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Шабаковський Олег Михайлович
Оновлення даних: 02.05.2019 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.