Універсальний львівський довідник

PIDKOVAART, ВОКАЛЬНА СТУДІЯ

Адреса:
79019, м. Львів, вул. Газова, 9, оф. 8
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Керівник:
Радейко Юрій Романович — директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Вокальна студія: уроки вокалу, уроки гри на гітарі, уроки гри на фортепіано, навчання вокалу, розвиток творчої особистості в артистичному напрямку, підготовка до конкурсів, розробка імідж-стилю, індивідуальний підхід до кожного.

Студія звукозапису: професійний запис, аранжування вокалу, запис бек-вокалу, запис живих інструментів, зведення фонограм, мастерінг, реставрація старого аудіо, запис саунд треків, рекламних аудіороликів, дубляж фільмів.

Зйомки музичних кліпів та ін.

Рекламна інформація:

Запрошуємо у Вокальну студію PIDKOVAart!!!

Вокал - це перш за все практика, підкріплена теорією. І тільки під чітким контролем педагога можна освоїти це непросте ремесло.

У нас великий акцент ставиться на розвиток правильного класичного співочого дихання, оскільки воно для співака - це як надійний і міцний фундамент для будинку. Правильно поставлене вокальне дихання дасть змогу в подальшому співати у різноманітних стилях та зберегти голос на довгі роки.

Кваліфіковані педагоги PIDKOVAart допоможуть Вам оволодіти вокальними навичками, розвинути Ваш талант, підготувати до різноманітних конкурсів та фестивалів.

Навчання відбувається у формі індивідуальних занять, у зручний для Вас час.

Якщо Ви володієте талантом, - розкрити його та розвинути можна тільки наполегливою працею, адже тільки 1% таланту та 99% праці зможуть привести Вас до успіху!

Кваліфіковані педагоги нашої вокальної студії допоможуть Вам оволодіти вокальними навиками, розвинути Ваш талант та психологічно підготуватись до великої сцени:
- постановка голосу;
- збільшення діапазону;
- розвиток дихання;
- робота над дикцією;
- робота з мікрофоном.
Індивідуальні уроки гри на гітарі та фортепіано. Запрошуємо дітей від 10 років і дорослих.

Деталі за тел. (063) 975-04-88, (097) 949-52-33.

Ключові слова:

вправи для вокалу, вчитель співу, заняття вокалом, дитячий вокал, естрадний вокал, розвиток вокалу, академічний вокал уроки, акторська майстерність навчання, викладання вокалу, викладач з музики, викладачі по вокалу, вокал вправи уроки для дітей для початківців, репетитор вокалу львів, вокальна студія співу школа, джазовий джаз вокал навчання, знайти репетитора з вокалу, кращий класичний вокал львів, майстер клас з вокалу співу, гра на гітарі, гра на фортепіано, навчання на гітарі, навчання на фортепіано вартість, підкова арт

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
2741913893

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 21:00
Вівторок:
від 09:00 до 21:00
Середа:
від 09:00 до 21:00
Четвер:
від 09:00 до 21:00
П'ятниця:
від 09:00 до 21:00
Субота:
від 09:00 до 21:00
Неділя:
від 10:00 до 20:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Радейко Ю. Р.
Дата перевірки:
19.12.2019