PIDKOVAART, ВОКАЛЬНА СТУДІЯ
Адреса:
79019, м. Львів, вул. Газова, 9, оф. 8
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

PIDKOVAART, ВОКАЛЬНА СТУДІЯ

PIDKOVAART, ВОКАЛЬНА СТУДІЯ
Адреса:
79019, м. Львів, вул. Газова, 9, оф. 8
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
PIDKOVAART, ВОКАЛЬНА СТУДІЯ
Адреса:
79019, м. Львів, вул. Газова, 9, оф. 8
Телефони:

Діяльність

Фото — PIDKOVAART, ВОКАЛЬНА СТУДІЯ Вокальна студія: уроки вокалу, уроки гри на гітарі, уроки гри на фортепіано, навчання вокалу, розвиток творчої особистості в артистичному напрямку, підготовка до конкурсів, розробка імідж-стилю, індивідуальний підхід до кожного.

Студія звукозапису: професійний запис, аранжування вокалу, запис бек-вокалу, запис живих інструментів, зведення фонограм, мастерінг, реставрація старого аудіо, запис саунд треків, рекламних аудіороликів, дубляж фільмів.

Зйомки музичних кліпів та ін.

Інформація

Запрошуємо у Вокальну студію PIDKOVAart!!!

Вокал - це перш за все практика, підкріплена теорією. І тільки під чітким контролем педагога можна освоїти це непросте ремесло.

У нас великий акцент ставиться на розвиток правильного класичного співочого дихання, оскільки воно для співака - це як надійний і міцний фундамент для будинку. Правильно поставлене вокальне дихання дасть змогу в подальшому співати у різноманітних стилях та зберегти голос на довгі роки.

Кваліфіковані педагоги PIDKOVAart допоможуть Вам оволодіти вокальними навичками, розвинути Ваш талант, підготувати до різноманітних конкурсів та фестивалів.

Навчання відбувається у формі індивідуальних занять, у зручний для Вас час.

Якщо Ви володієте талантом, - розкрити його та розвинути можна тільки наполегливою працею, адже тільки 1% таланту та 99% праці зможуть привести Вас до успіху!

Кваліфіковані педагоги нашої вокальної студії допоможуть Вам оволодіти вокальними навиками, розвинути Ваш талант та психологічно підготуватись до великої сцени:
- постановка голосу;
- збільшення діапазону;
- розвиток дихання;
- робота над дикцією;
- робота з мікрофоном.
Індивідуальні уроки гри на гітарі та фортепіано. Запрошуємо дітей від 10 років і дорослих.

Деталі за тел. (063) 975-04-88, (097) 949-52-33.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Радейко Юрій Романович — директор

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 21:00
Вівторок:
09:00 — 21:00
Середа:
09:00 — 21:00
Четвер:
09:00 — 21:00
П'ятниця:
09:00 — 21:00
Субота:
09:00 — 21:00
Неділя:
10:00 — 20:00
Оновлення даних: 23.12.2022 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

вправи для вокалу, вчитель співу, заняття вокалом, дитячий вокал, естрадний вокал, розвиток вокалу, академічний вокал уроки, акторська майстерність навчання, викладання вокалу, викладач з музики, викладачі по вокалу, вокал вправи уроки для дітей для початківців, репетитор вокалу львів, вокальна студія співу школа, джазовий джаз вокал навчання, знайти репетитора з вокалу, кращий класичний вокал львів, майстер клас з вокалу співу, гра на гітарі, гра на фортепіано, навчання на гітарі, навчання на фортепіано вартість, підкова арт, підковаарт

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.