Універсальний львівський довідник

ФАКУЛЬТЕТ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН ЛНУ ІМ. ІВАНА ФРАНКА

Фактична адреса:
79007м. Львів, вул. Січових Стрільців, 19
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Керівник:
Мальський Маркіян Зиновійович — декан

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

На нашому факультеті ви отримаєте грунтовну підготовку з одного з напрямків міжнародних відносин (дипломатичної служби, міжнародного права, міжнародних економічних відносин, країнознавства, міжнародної інформації та міжнародного бізнесу), а також мовну підготовку принаймні з трьох іноземних мов.

Рекламна інформація:

Утворений у 1992 році факультет міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка є важливою складовою системи підготовки висококваліфікованих фахівців міжнародників та українських дипломатів.

Викладачі факультету, його випускники (міжнародники-політологи, економісти, правники, країнознавці, інформаційні аналітики), які працюють в українських та зарубіжних університетах, системі дипломатичної служби України, різноманітних міжнародних організаціях і компаніях, разом із студентами творять молоду та інтелектуально привабливу науку міжнародних відносин.

Вас чекає також інтенсивне та цікаве студентське життя: участь в студентських організаціях, можливість навчання закордоном, професійні практики, студентська наукова робота, спортивні секції.

Службова інформація

Дата перевірки:
25.06.2019