Контакти

Фактична адреса:
79007, м. Львів, вул. Січових Стрільців, 19
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ФАКУЛЬТЕТ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН ЛНУ ІМ. ІВАНА ФРАНКА

Контакти

Фактична адреса:
79007, м. Львів, вул. Січових Стрільців, 19
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79007, м. Львів, вул. Січових Стрільців, 19
Телефони:

Діяльність

На нашому факультеті ви отримаєте грунтовну підготовку з одного з напрямків міжнародних відносин (дипломатичної служби, міжнародного права, міжнародних економічних відносин, країнознавства, міжнародної інформації та міжнародного бізнесу), а також мовну підготовку принаймні з трьох іноземних мов.

Інформація

Утворений у 1992 році факультет міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка є важливою складовою системи підготовки висококваліфікованих фахівців міжнародників та українських дипломатів.

Викладачі факультету, його випускники (міжнародники-політологи, економісти, правники, країнознавці, інформаційні аналітики), які працюють в українських та зарубіжних університетах, системі дипломатичної служби України, різноманітних міжнародних організаціях і компаніях, разом із студентами творять молоду та інтелектуально привабливу науку міжнародних відносин.

Вас чекає також інтенсивне та цікаве студентське життя: участь в студентських організаціях, можливість навчання закордоном, професійні практики, студентська наукова робота, спортивні секції.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Мальський Маркіян Зиновійович — декан
Оновлення даних: 25.06.2019 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.