Універсальний львівський довідник

М-ТЕХГРУП, ТОВ

Адреса:
79041, м. Львів, вул. Спокійна, 31, оф. 6
Телефон основний:
(068) 4646474
Телефон бухгалтера:
(032) 2902699
Телефони:
(067) 3703588, (068) 4646484
Факс:
(067) 4415372

Про компанію

Керівник:
Майба Петро Ігорович — директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Оптова торгівля хімічними продуктами
  • Роздрібна торгівля іншими непродовольчими товарами, не віднесеними до інших групувань

Продукція, послуги:

Ми пропонуємо найвищої якості добавки та пластифікатори для вібропресованого та товарного бетону, які:
- надають високі пластифікаційні властивості;
- значно збільшують кінцеву міцність бетону;
- покращують морозостійкість;
- обмежують утворення кальцієвих висолів на бетонних виробах;
- посилюють колір бетонних виробів;
- покращують вкладання бетонної суміші.

Стійкі неорганічні залізооксидні пігменти, які посилюють стійкість до зовнішнього середовища (не втрачають кольору під впливом УФ випромінювань, значна стійкість на низькі та високі температури, стійкість до впливу лугів та слабких кислот).

Неорганічні залізооксидні пігменти є незамінними у:
- фарбуванні будівельних матеріалів, вібропресованих виробів, тротуарної плитки, цементної черепиці та бетонних розчинів;
- лакофарбовій, резиновій, пластмасовій, керамічній, текстильній промисловостях, тощо.

Допоміжні засоби по догляду за бетоном:
- засоби для видалення висолів (білих плям) на бетоні;
- лак до бетону;
- протиадгезійні засоби.

Рекламна інформація:

Молода команда М-ТЕХГРУП працює в сфері будівельної хімії вже понад 10 років та проводить власні тестування всіх матеріалів, які пропонує своїм клієнтам.

Компанія постійно вдосконалює свої знання у цій галузі, щоб задовільнити своїх клієнтів продукцією найвищої якості. В команді працює технолог з досвідом роботи понад 30 років, який завжди готовий проконсультувати клієнтів по підбору добавок, будівельних сумішей.

ТзОВ “М-ТЕХГРУП” являється офіційним представником Baufert - Construction Chemicals в Україні. Процес виробництва добавок для бетону і залізооксидних пігментів знаходиться під контролем впровадженої системи Заводського виробничого контролю.

Успіх компанії – це заслуга наших перевірених кадрів, що працюють як єдина команда. З самого початку свого існування ми присвячуємо особливу увагу розширенню своїх знань. Наші компетенції дозволяють пропонувати послуги на найвищому рівні. Ми керуємося найважливішими для нас цінностями, такими як чесність, сумлінність, професіоналізм. Першорядне значення ми надаємо якості продукції та задоволеності клієнтів.

Усі пропоновані нами продукти відповідають всім вимогам по якості згідно стандартам PN, захисту навколишнього середовища та безпеки праці.

Ключові слова:

пластифікатори для бетону, добавки до бетону, пластифікатор для бруківки, пластифікатор для розчину, лак для бетону, пластифікатори для тротуарної плитки, пластифікатор для тротуарної плитки, пластифікатор для бетону ціна, добавки для бетону, пластифікатори в бетон, пластифікуюча добавка, барвники для бетону, протиморозна добавка, пігмент для цементу, пігменти гранульовані, бруківка, тротуарна плитка, бордюри, декоративний бетон, лак для каменю, виготовлення тротуарної плитки, бетонні паркани, барвник для бетону, архітектурний бетон, бетонна бруківка, бруківка з бетону, відновлення тьмяні поверхні, гідратація цементу, гранульовані залізооксидні пігменти, гранульовані органічні пігменти, для виробництва тратуарної бруківки, добавка прискорювальна процес схоплювання, добавки для виробництва бруківки, добавки для тротуарної плитки, добавки проти замерзання, добавки на основі полікарбоксилатів, добавки які значно зменшують кількість води /, добавки які прискорюють термін схоплювання цементу, добавки які розріджують, розріджу вальні добавки, добавки які уповільнюють термін схоплювання цементу, ефект мокрої бруківки, залізооксидні пігменти, засіб для видалення висолів, засоби для видалення висолів, засоби для гідрофобізації поверхонь, захист бетонних поверхонь, захист кольорової бруківки, імпрегнат для бетону, лак для тротуарної плитки, неорганічні порошкові пігменти, оновлення вже покладеної кольорової бруківки, пігменти для виробництва тротуарної плитки, пігменти на основі оксида заліза, пігменти порошкові, пігменти рідкі, вібропресовані вироби, пластифікатор для збірних бетонних виробів, пластифікатор для цементу, пластифікатор новаколор, пластифікатор оптікал 105 премиіум, пластифікатори для вібропресованого бетону, пластифікатори для товарного бетону, плитка тротуарна купити, полімерні добавки в бетон, порошкові залізооксидні пігменти, протиадгезійний засіб, протиадгезійні засоби, рідкі залізооксидні пігменти, розчин для тротуарної плитки, суперпластифікатор, тротуарна плитка виробництво, тротуарна плитка з бетону, універсальна уповільнююче-пластифікуюча добавка, універсальний пластифікатор, хім добавки для бетону, хімічні добавки для бетону, зелений жовтий червоний коричневий чорний пігмент для бетону, пластифікатор optical 105 premium, пластификатор для тротуарной плитки оптикал 105 премиум, добавка для тротуарної плитки новаколор, novacolor, добавка от высолов novacolor, гидрофобная добавка novacolor, ускоритель твердения optical 105 premium, прискорювач твердіння optical 105 premium, зеленый пигмент baucolor 5605, черный пигмент baucolor 600, красный пигмент baucolor 130, коричневый пигмент baucolor 686, желтый пигмент baucolor 920

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
39918975

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00
Субота:
від 09:00 до 15:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Майба Петро Ігорович
Дата перевірки:
19.03.2019