М-ТЕХГРУП, ТОВ
Адреса:
79041, м. Львів, вул. Спокійна, 31, оф. 6
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

М-ТЕХГРУП, ТОВ

М-ТЕХГРУП, ТОВ
Адреса:
79041, м. Львів, вул. Спокійна, 31, оф. 6
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
М-ТЕХГРУП, ТОВ
Адреса:
79041, м. Львів, вул. Спокійна, 31, оф. 6
Телефони:

Діяльність

Фото — М-ТЕХГРУП, ТОВ Ми пропонуємо найвищої якості добавки та пластифікатори для вібропресованого та товарного бетону, які:
- надають високі пластифікаційні властивості;
- значно збільшують кінцеву міцність бетону;
- покращують морозостійкість;
- обмежують утворення кальцієвих висолів на бетонних виробах;
- посилюють колір бетонних виробів;
- покращують вкладання бетонної суміші.

Стійкі неорганічні залізооксидні пігменти, які посилюють стійкість до зовнішнього середовища (не втрачають кольору під впливом УФ випромінювань, значна стійкість на низькі та високі температури, стійкість до впливу лугів та слабких кислот).

Неорганічні залізооксидні пігменти є незамінними у:
- фарбуванні будівельних матеріалів, вібропресованих виробів, тротуарної плитки, цементної черепиці та бетонних розчинів;
- лакофарбовій, резиновій, пластмасовій, керамічній, текстильній промисловостях, тощо.

Допоміжні засоби по догляду за бетоном:
- засоби для видалення висолів (білих плям) на бетоні;
- лак до бетону;
- протиадгезійні засоби.

Інформація

Молода команда ”М-ТЕХГРУП” працює в сфері будівельної хімії вже понад 10 років та проводить власні тестування всіх матеріалів, які пропонує своїм клієнтам.

Компанія постійно вдосконалює свої знання у цій галузі, щоб задовільнити своїх клієнтів продукцією найвищої якості. В команді працює технолог з досвідом роботи понад 30 років, який завжди готовий проконсультувати клієнтів по підбору добавок, будівельних сумішей.

ТзОВ ”М-ТЕХГРУП” являється офіційним представником Baufert - Construction Chemicals в Україні. Процес виробництва добавок для бетону і залізооксидних пігментів знаходиться під контролем впровадженої системи Заводського виробничого контролю.

Успіх компанії – це заслуга наших перевірених кадрів, що працюють як єдина команда. З самого початку свого існування ми присвячуємо особливу увагу розширенню своїх знань. Наші компетенції дозволяють пропонувати послуги на найвищому рівні. Ми керуємося найважливішими для нас цінностями, такими як чесність, сумлінність, професіоналізм. Першорядне значення ми надаємо якості продукції та задоволеності клієнтів.

Усі пропоновані нами продукти відповідають всім вимогам по якості згідно стандартам PN, захисту навколишнього середовища та безпеки праці.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Майба Петро Ігорович — директор

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Субота:
09:00 — 15:00
Оновлення даних: 23.03.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

пластифікатори для бетону, добавки до бетону, пластифікатор для бруківки, пластифікатор для розчину, лак для бетону, пластифікатори для тротуарної плитки, пластифікатор для тротуарної плитки, пластифікатори в бетон, пластифікуюча добавка, барвники для бетону, протиморозна добавка, пігмент для цементу, пігменти гранульовані, бруківка, тротуарна плитка, бордюри ціна, замовити декоративний бетон, лак для каменю, виготовлення тротуарної плитки, бетонні паркани, барвник для бетону недорого

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.