Універсальний львівський довідник

НЮПАК, КОМПАНІЯ

Адреса:
79037, м. Львів, вул. Хмельницького, 63
Поштова адреса:
79037, м. Львів а/с 3489
Телефон основний:
(098) 1261159
Телефони:
(096) 0735759, (063) 3316304

Про компанію

Керівник:
Побережний Євген Степанович — директор
Рік заснування:
2015

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Пропонуємо Вам такий вид пакування, як:
- пакети дой-пак ( дой-пак з вікном, дой-пак без вікна, дой-пак металізований);
- пакети ”саше”, тобто: під хлібні вироби, м’ясні вироби, фаст-фуду і т д.;
- еко-крафт пакети (різної гами кольорів, крафт-пакети без ручок).

А також:
- паперові стаканчики ( гофровані, однослойні);
- термопояс для стаканчиків;
- підстаканники;
- кришки для стаканчиків.

Рекламна інформація:

”НьюПак” - компанія, яка професійно займається виготовленням паперових пакетів з ручками, еко-крафт пакетів, паперових стаканів, і звісно все це можна брендувати на замовлення клієнта.

Міссія нашої компанії полягає в тому, що за допомогою нашої команди, і нашого продукту, і наших правильних цінностей, зробити світ упаковки кращим ніж він був учора!

В наш час упаковка продукції із зображенням логотипу компанії - це чудовий спосіб рекламуватись та сприяти ефективному просуванню товарів.

На сьогоднішній день, компанія виготовляє екологічні крафт-пакети (різної гами кольорів), крафт-пакети коричневі та білі (Україна, Італія, Фінляндія), пакети «саше», які тепер скрізь застосовують для пакування хлібобулочних, м’ясних виробів, фаст-фуда тощо, а також крейдовані, ламіновані пакети з ручками-шнурками.

Купуючи паперові пакети у нас, Ви отримуєте відмінну якість за прийнятною ціною. У нас Ви можете замовити паперові пакети з друком логотипу Вашої компанії. А якщо Ви не впевнені, які саме пакети вам потрібні, Ви можете замовити безкоштовні зразки, щоб переконатись у тому, що отримаєте саме те, що Вам необхідно.

На сьогодні нашими клієнтами є такі підприємства: «Біскотті», мережа кафе «Бабл вафл», «Львівські ковбаси», «Живий Хліб», «Я люблю кебаб», «Лікеро-горілчаний завод «Гетьман», «Сирне королівство», «Елеваторський хліб».

Ключові слова:

паперові стаканчики ціна, паперові стаканчики виробництво, паперові стакани з кришкою, одноразові стакани львів, стакани львів, паперові стаканчики з логотипом, купити паперові стаканчики, підстаканники купити, підстаканники львів, кришки для бумажних стаканів, кришки для стаканів купити, кришки для кавових стаканів купити, бумажні стаканчики для кафе з логотипом, гофровані стакани для кави, однослойні стакани купити, термопояс для стаканів, термопояс для бумажних стаканів, пакети дой пак львів

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00
Субота:
від 09:00 до 15:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Побережний Євген Степанович — Директор
Дата перевірки:
04.01.2019