Універсальний львівський довідник

ВИРОБНИЦТВО ПАПЕРОВИХ ПАКЕТІВ

Адреса:
79037, м. Львів, вул. Хмельницького, 63
Поштова адреса:
79037, м. Львів а/с 3489
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Керівник:
Побережний Євген Степанович — директор
Рік заснування:
2015

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Пропонуємо Вам такий вид пакування, як:
- пакети дой-пак ( дой-пак з вікном, дой-пак без вікна, дой-пак металізований, дой-пак прозорий);
- пакет з центральним швом;
- пакети ”саше”, під хлібобулочні вироби, м’ясні вироби, фаст-фуду і т д.;
- еко-крафт пакети (різної гами кольорів, крафт-пакети без ручок на доставку їжі).

Рекламна інформація:

”НьюПак” - компанія, яка професійно займається виготовленням паперових пакетів з ручками, еко-крафт пакетів, паперових стаканів, і звісно все це можна брендувати на замовлення клієнта.

Міссія нашої компанії полягає в тому, що за допомогою нашої команди, забезпечити сигмент b2b, нашим якісним продуктом, і допомогти збільшити продажі за допомогою нашої упаковки !

В наш час упаковка продукції із зображенням логотипу компанії - це чудовий спосіб рекламуватись та сприяти ефективному просуванню товарів.

На сьогоднішній день, компанія виготовляє екологічні крафт-пакети (різної гами кольорів), крафт-пакети коричневі та білі (Україна, Італія, Фінляндія), пакети «саше», які тепер скрізь застосовують для пакування хлібобулочних, м’ясних виробів, фаст-фуда тощо, а також крейдовані, ламіновані пакети з ручками-шнурками.

Купуючи паперові пакети у нас, Ви отримуєте відмінну якість за прийнятною ціною. У нас Ви можете замовити паперові пакети з друком логотипу Вашої компанії. А якщо Ви не впевнені, які саме пакети вам потрібні, Ви можете замовити безкоштовні зразки, щоб переконатись у тому, що отримаєте саме те, що Вам необхідно.

На сьогодні нашими клієнтами є такі підприємства: «Біскотті», мережа кафе «Бабл вафл», «Львівські ковбаси», «Живий Хліб», «Я люблю кебаб», «Лікеро-горілчаний завод «Гетьман», «Сирне королівство», «Елеваторський хліб».

Ключові слова:

крафт пакети, паперові пакети, пакети з ручками, пакети з логотипом, паперові пакети з логотипом, крафт упаковка львів, паперові пакети львів, виготовлення крафт пакетів, еко пакети львів, дой пак пакети, пакети з зіп-замком, кольорові крафт пакети, чорні крафт пакети, білі крафт пакети, прозорі дой пак, пакети з центральним швом, пакети на виніс їжі, пакети без ручок, весільні паперові пакети, виробництво крафт пакетів, саше пакети, пакети для кави та чаю, крафт пакети для одягу, пакети для сухофруктів

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
3268606470

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00
Субота:
від 09:00 до 15:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Побережний Євген Степанович — Директор
Дата перевірки:
21.06.2019