Універсальний львівський довідник

ГАЛПРОМХОЛОД, ПП

Адреса:
79060, м. Львів, вул. Трускавецька, 50, Ряд №10, Бокс №17
Телефон основний:
(096) 4769868
Телефони:
(050) 0864711, (097) 3173648

Про компанію

Керівник:
Кутник Андрій Степанович — директор
Бухгалтер:
Голуб Ганна Миколаївна
Рік заснування:
2009
Чисельність працівників:
7

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Оптова торгівля іншими машинами та устаткуванням

Продукція, послуги:

ПРОДУКЦІЯ:
- холодильні агрегати;
- мультистанції;
- компресора;
- випарники;
- теплообмінники;
- чіллера.

ПОСЛУГИ:
- капітальний ремонт компресорів;
- монтаж та сервісне обслуговування холодильного обладнання.

Широкий вибір техніки, запасних частин і монтажних матеріалів на складі у Львові дозволяє нам оперативно реагувати на запити наших клієнтів. Ми зацікавлені в успіху Вашої справи так само, як і Ви!

Рекламна інформація:

Продаж, встановлення та ремонт холодильного обладнання.
Проектування та підбір холодильних систем та охолоджувачів рідини.

Немає нічого вічного в цьому світі, тому після тривалої роботи будь-який холодильний компресор виходить з ладу, навіть при нормальних умовах експлуатації. Його складові, деталі зношуються, внаслідок чого обладнання втрачає свою продуктивність.

Однак своєчасний ремонт холодильних компресорів забезпечить безперебійну роботу установки протягом багатьох років. Збираючись зайнятись ремонтом самостійно, слід пам’ятати, що помилки, допущені при налагодженні компресора, негативно позначаються на роботі холодильного контуру і на практиці виявляються непоправними. Щоб не виникло необхідністі купити новий холодильний компресор, краще довірити ремонт обладнання професіоналам Приватного підприємства «ГалПромХолод».

Приватне підприємство «ГалПромХолод» здійснює кваліфікований і якісний ремонт півгерметичних холодильних компресорів. Для початку ми проводимо діагностику обладнання, щоб визначити причину поломки, пізніше робимо калькуляцію ремонтних робіт та запчастин. Використання спеціальних інструментів для холодного випресування і запресування електрообмотки статора, добре оснащений цех та професійні навички наших майстрів дозволяють провести ремонт не тільки із заміною нових запчастин, але й із відновленням старих. Це істотно заощадить Ваш бюджет і продовжить термін експлуатації обладнання.

Ключові слова:

продаж холодильних компресорів, монтаж холодильних компресорів, ремонт холодильних компресорів, сервісне обслуговування холодильного обладнання, вентилятори, двигуни обдуву, гільзування циліндрів, діагностика холодильного обладнання, електричні скрині, запчастини до компресора, капітальний ремонт холодильних півгерметичних компресорів, кожухотрубні та пластинчаті теплообмінники, комплектуючі для холодильних систем, компресор ціна, мастила, фреони, заправити фреоном, де купити фреон, монтажні матеріали, мультистанції, охолоджувачі рідини, перемотка статора з монтажем термісторів теплового захисту, підбір охолоджувачів рідини, пластинчаті теплообмінники, повітроохолоджувачі, випарники,повітряні конденсатори, продаж компресорів, продаж холодильного обладнання, встановлення холодильного обладнання, ремонт холодильного обладнання, проектування холодильних систем, промислові вентилятори, системи рекуперації тепла, теплообмінне обладнання, устаткування для систем рекуперації тепла, хімічна мийка, холодильне устаткування, холодильні агрегати, ремонт промислового холодильного обладнання, холодильні компресори, шліфовка клапанних дощок, монтаж холодильних камер у львові, ТРВ (термостатичний елемент),соленоідний вентель,кульовий вентель,дюза,ізоляція,припій мідний, припій срібний,реле тиску високого, реле тиску високого та низького,вічко оглядове,фільтр осушувач,труба мідна тверда,вклад фільтра осушувача,регулятор тиску та температури,пресостати та термостати,контролери температури,датчики температури,

Маркетингова інформація

Торгова марка:
BITZER, FRASCOLD, ASPERA, BRISTOL, CUBIGEL,BOCK,DORIN
Торгова марка:
DANFOSS, HELPMAN, ECO, GUENTNER, CASTEL
Торгова марка:
LUNITE HERMETIQUE, ALCO, GOKCELER,

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
36316670

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Андрій Кутник — директор
Дата перевірки:
30.10.2018