Універсальний львівський довідник

СІРІУС ЕКСТРУЖЕН, ЛЬВІВСЬКА ФІЛІЯ

Фактична адреса:
79069м. Львів, вул. Шевченка, 335, к. 1
Телефон основний:
(050) 4073430

Про компанію

Керівник:
Собечко Ігор — керівник філії

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Виробництво тари з пластмас
  • Виробництво інших виробів з пластмас
  • Оптова торгівля хімічними продуктами
  • Інші види оптової торгівлі

Продукція, послуги:

Виробництво та продаж:
- Стретч плівка
- Бар’єрна плівка
- Стретч худплівка
- Пет-преформа

Рекламна інформація:

Sirius Extrusion – це Українська компанія з центральним офісом у Хмельницькому, яка займає лідируючі позиції у сфері індустріальної та індивідуальної полімерної упаковки. Основні ринки збуту компанії – країни Центральної та Східної Європи. За 18 річний термін існування компанія змогла завоювати не тільки вітчизняний ринок а також ринки сусідніх країн та Європи.

Наша продукція виготовляється за найпередовішими технологіями виробництва, з найкращих матеріалів, та поділяється на наступні категорії:
• стретч плівка;
• бар’єрна плівка;
• стретч-худ плівка;
• преформа.

Наша стретч плівка має 5 шарову структуру та виготовляється в різних кольорових варіантах. Також наша компанія продукує нано-стретч плівку COLCHUGA, яка відрізняється підвищеним рівнем міцності та надійності завдяки 31 шаровій структурі.
13 шарова бар’єрна плівка відрізняється високим рівнем герметичності, волого непроникності та стійкості до деформацій. При замовленні нашої бар’єрної плівки пропонуються наступні опції: ламінація; двосторонній друк; покриття ANTIFOG.

Для пакування особливо важких вантажів доцільно використовувати стретч-худ плівку, яка захистить їх від деформацій та пошкоджень. Стретч-худ плівка має 3 шарову структуру, та високі показники еластичності та утримуючого зусилля.

Преформа дозволяє отримати шляхом видуву поліетиленову пляшку. Основними перевагами преформи є легка вага та можливість повторного використання.

Ключові слова:

стрейч плівки, преформа барєрна плівка виробництво, стрейч плівка дешево, купити стрейч плівку, де купити стрейч плівку, пакувальна стрейч плівка, пакувальна плівка оптом, виробництво пакувальної плівки, упаковка для харчових продуктів, плівка для упаковки харчових продуктів, виробники харчової упаковки, купити пакувальну плівку, купити пакувальний матеріал, пакувальна плівка купити, упаковка вантажів для перевезення, стрейч плівка оптом, купити стрейч плівку оптом, стрейч плівка купити оптом, стрейч плівка оптом від виробника, cтрейч плівка оптом ціна, преформа пет купити, купити преформу пет, преформа для пластикових пляшок купити, преформи для пет пляшок купити, купити преформи для пет пляшок, купити преформу пет оптом, купити пет преформи, преформи для пет пляшок купити оптом, преформи для пет пляшок, виготовлення пет преформ, продаж пет преформ, пет преформи оптом, преформа для пляшок ціна, ціни на пет преформи, пакувальні матеріали оптом, виробництво пакувальних матеріалів, виробники пакувальних матеріалів, оптовий продаж пакувальних матеріалів, плівка для харчових продуктів, стрейч плівка від виробника, виробник стрейч плівки, купити стрейч плівку від виробника, стрейч плівка виробник, виробники стретч плівки, паллетная стрейч плівка, стрейч плівка палетна, виробництво пет преформ, пет преформа виробництво, стрейч плівка в рулонах, заготовки для пет пляшок, заготовки пет пляшок ціна, пакувальний матеріал оптом, стретч худ плівка

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
41418095

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 17:00
Вівторок:
від 10:00 до 17:00
Середа:
від 10:00 до 17:00
Четвер:
від 10:00 до 17:00
П'ятниця:
від 10:00 до 17:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Собечко Ігор
Дата перевірки:
07.03.2018