Універсальний львівський довідник

ART&PRO, РЕКЛАМНА АГЕНЦІЯ ПОВНОГО ЦИКЛУ

Адреса:
79005, м. Львів, пл. Петрушевича, 3, оф. 225
Телефон основний:
(097) 7027722
Телефони:
(093) 7027722, (066) 7027722
Факс:
(032) 2474722

Про компанію

Керівник:
Мельничук Володимир Анатолійович — директор
Рік заснування:
2014

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Інша поліграфічна діяльність
  • Рекламна діяльність

Продукція, послуги:

”ArtPro” рекламна агенція повного циклу.

Ми надаємо послуги з розробки, розміщенню та виготовленню реклами в будь-якому регіоні Україні, у всіх, доступних на сьогоднішній день, видах рекламного простору.

1. Комплексні рекламні компанії, дизайнерські послуги
2. Реклама в/на транспорті
3. Виготовлення рекламних вивісок, зовнішнє оформлення приміщень
4. Поліграфія та широкоформатний друк
5. BTL-акції
6. Виготовлення сувенірної продукції
7. Реклама на білбордах, сітілайтах, холдерах, брандмауерах
8. Безадресна розсилка рекламних матеріалів, реклама в ліфтах
9. Створення сайтів, просування в інтернеті
10. Реклама в ЗМІ

Рекламна інформація:

«Art&Pro» дарує Вам час та спокій. Вас перестануть турбувати питання, де замовити візитки чи обклеїти вітрину, як це оплатити та доставити. Адже рекламна агенція повного циклу – це дуже зручно. Ми зробимо все за Вас!

Працюйте з експертами у своїй справі. В нас більше 6 років досвіду на ринку реклами. Перевірені часом методи та підходи дозволять нам з впевненістю говорити про свою професійність. Звісно, дорога до досконалості була не без помилок і ще не завершена, але ми прагнемо до ідеалу та бажаємо досягти його кожному. На базі колишньої рекламної агенції ”Простір”, відтепер ”Art&Pro”, ми створюємо нові стратегії, ідеї та конструктивні рішення, вдосконалюючи їх і себе щодня!”

Ключові слова:

створити логотип, реклама на транспорті львів, сувенірна продукція, реклама в маршрутках, розробка фірмового стилю, створення логотипу, створення реклами, реклама в поїзді, реклама в поштових відділеннях, замовити візитки, замовити рекламу, банер львів, банери львів, банерна реклама, веб-дизайн львів, вивіска львів, вивіски на замовлення, виготовити візитки, виготовлення вивісок, виготовлення вивісок львів, виготовлення реклами львів, дизайн візиток, дизайн студія, дизайн упаковки, друк банерів львів, друк брошур, друк буклетів, друк візиток, друк газети, друк на банері львів, друк на тканині, друк флаєрів, друкарня львів, друкована реклама, зовнішня реклама, корпоративні календарі, корпоративний стиль, корпоративні сувеніри, лого фірми на ручках футболках блокнотах, логотип на сувеніри, логотип фірми, носії реклами, обладнання поліграфія, папір офсетний, поліграфічна продукція, послуги дизайнера, послуги маркетолога, реклама в україні, реклама на авто, реклама на билбордах бігбордах, реклама у львові, рекламна кампанія, рекламні агентства львів, рекламна агенція, рекламні агенції львів, рекламні кампанії, рекламні послуги, рекламні послуги, розміщення зовнішньої реклами, розміщення реклами, розміщення реклами в потягах поїздах, розробка логотипів, розробка логотипу, розробка логотипу львів, розробка реклами, фірмові бланки, фірмові конверти, артпро, арт-про, як розмістити рекламу на пошті

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
3160725090

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Мельничук Володимир Анатолійович — Директор
Дата перевірки:
12.07.2018