Універсальний львівський довідник

ХОРЕКА ПАРТНЕР

Юридична адреса:
79037, м. Львів, вул. Хмельницького, 212/3, оф. 516
Фактична адреса:
79037м. Львів, вул. Хмельницького, 212 корп. 3, оф. 516
Телефон основний:
Телефон бухгалтера:
Телефони:
Факс:

Про компанію

Керівник:
Соболь Марія Володимирівна — директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Оптова торгівля іншими машинами та устаткуванням
  • Інші види оптової торгівлі
  • Роздрібна торгівля іншими непродовольчими товарами, не віднесеними до інших групувань

Продукція, послуги:

Устаткування для кафе, барів, магазинів. Комплексне оснащення об’єктів торгівлі та громадського харчування. Холодильне і морозильне устаткування для торгівлі, теплове обладнання, барне обладнання, торгівельне обладнання для магазинів, обладнання для фаст-фудів та вуличної торгівлі, посуд та інвентар, хлібопекарське обладнання, обладнання для піцерій.

Рекламна інформація:

ХоРеКа Партнер - розташована в місті Львів компанія, яка займається оснащенням об’єктів громадського харчування різним обладнанням.

Компанія пропонує:

• Теплове обладнання для приготування страв.
• Холодильне обладнання для зберігання страв.
• Устаткування електромеханічного типу.
• Агрегати для вуличної торгівлі та фаст-фуду.
• Устаткування для бару.
• Меблі.
• Аксесуари.
• Меблі з нержавіючої сталі.

Компанія пропонує широкий список нового обладнання, з докладним асортиментом якого ви можете ознайомитися на сайті. Також зверніть увагу на розділ з обладнанням що було у використанні - воно дозволить істотно заощадити при цьому знаходиться у відмінному стані.

Серед представленої на порталі продукції ви можете знайти спеціалізоване торгове обладнання для магазинів, яке дозволяє істотно полегшити викладку і зберігання товарів. Устаткування цього типу виготовляється з високоякісних матеріалів і відрізняється високим рівнем надійності і довговічності.

Також в асортименті реалізованої продукції присутнє професійне обладнання для ресторанів. Вироби цього типу дозволяють оптимізувати процес зберігання продуктів і приготування з них різноманітних страв. Серед реалізованої продукції можна знайти обладнання як для невеликих, так і для великих ресторанів.

На сайті представлено високоякісне кондитерське обладнання, що дозволяє виготовляти різноманітні типи тортів, тістечок і т.п. Це обладнання для кондитерів дає можливість істотно спростити і прискорити процес виготовлення різноманітних солодощів. Крім того, серед реалізованого асортименту можна зустріти хлібопекарське обладнання для виготовлення хліба і різних типів хлібобулочних виробів.

Також на сайті представлено різноманітне технологічне обладнання, яке дозволяє спростити приготування різноманітних страв та інгредієнтів для них. Все реалізоване обладнання для кухарів і кондитерів виготовляється за сучасними технологіями з матеріалів найвищої якості, що є гарантією його високої продуктивності, надійності і довговічності. Завдяки широкому асортименту продукції, представленої на сайті, кожен клієнт зможе підібрати відповідне обладнання практично для будь-якого магазина або ресторану.

Якщо вам потрібно яке-небудь конкретне обладнання якого немає в списку, то не варто впадати у відчай - зателефонуйте за вказаним на сайті номером і залиште запит, після чого працівники ХоРеКа докладуть зусиль для того що б знайти необхідний вам товар.

Ключові слова:

обладнання для барів і ресторанів, професійне обладнання для кухні, продаж обладнання для фаст фуду,

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
2946307560

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00
Субота:
від 09:00 до 15:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Соболь Марія Володимирівна — директор
Дата перевірки:
07.05.2019