Універсальний львівський довідник

ХОРЕКА ПАРТНЕР

Адреса:
79037, м. Львів, вул. Хмельницького, 212/3, оф. 516
Телефон основний:
(097) 0187087
Телефони:
(050) 0187087, (063) 2342225
Факс:
(032) 2534584

Про компанію

Керівник:
Соболь Марія Володимирівна — директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Оптова торгівля іншими машинами та устаткуванням
  • Інші види оптової торгівлі
  • Роздрібна торгівля іншими непродовольчими товарами, не віднесеними до інших групувань

Продукція, послуги:

Устаткування для кафе, барів, магазинів. Комплексне оснащення об’єктів торгівлі та громадського харчування. Холодильне і морозильне устаткування для торгівлі, теплове обладнання, барне обладнання, торгівельне обладнання для магазинів, обладнання для фаст-фудів та вуличної торгівлі, посуд та інвентар, хлібопекарське обладнання, обладнання для піцерій.

Рекламна інформація:

ХоРеКа Партнер - розташована в місті Львів компанія, яка займається оснащенням об’єктів громадського харчування різним обладнанням.

Компанія пропонує:

• Теплове обладнання для приготування страв.
• Холодильне обладнання для зберігання страв.
• Устаткування електромеханічного типу.
• Агрегати для вуличної торгівлі та фаст-фуду.
• Устаткування для бару.
• Меблі.
• Аксесуари.
• Меблі з нержавіючої сталі.

Компанія пропонує широкий список нового обладнання, з докладним асортиментом якого ви можете ознайомитися на сайті. Також зверніть увагу на розділ з обладнанням що було у використанні - воно дозволить істотно заощадити при цьому знаходиться у відмінному стані.

Серед представленої на порталі продукції ви можете знайти спеціалізоване торгове обладнання для магазинів, яке дозволяє істотно полегшити викладку і зберігання товарів. Устаткування цього типу виготовляється з високоякісних матеріалів і відрізняється високим рівнем надійності і довговічності.

Також в асортименті реалізованої продукції присутнє професійне обладнання для ресторанів. Вироби цього типу дозволяють оптимізувати процес зберігання продуктів і приготування з них різноманітних страв. Серед реалізованої продукції можна знайти обладнання як для невеликих, так і для великих ресторанів.

На сайті представлено високоякісне кондитерське обладнання, що дозволяє виготовляти різноманітні типи тортів, тістечок і т.п. Це обладнання для кондитерів дає можливість істотно спростити і прискорити процес виготовлення різноманітних солодощів. Крім того, серед реалізованого асортименту можна зустріти хлібопекарське обладнання для виготовлення хліба і різних типів хлібобулочних виробів.

Також на сайті представлено різноманітне технологічне обладнання, яке дозволяє спростити приготування різноманітних страв та інгредієнтів для них. Все реалізоване обладнання для кухарів і кондитерів виготовляється за сучасними технологіями з матеріалів найвищої якості, що є гарантією його високої продуктивності, надійності і довговічності. Завдяки широкому асортименту продукції, представленої на сайті, кожен клієнт зможе підібрати відповідне обладнання практично для будь-якого магазина або ресторану.

Якщо вам потрібно яке-небудь конкретне обладнання якого немає в списку, то не варто впадати у відчай - зателефонуйте за вказаним на сайті номером і залиште запит, після чого працівники ХоРеКа докладуть зусиль для того що б знайти необхідний вам товар.

Ключові слова:

обладнання для барів і ресторанів, професійне обладнання для кухні, продаж обладнання для фаст фуду, професійні кухні для ресторанів, холодильне обладнання для ресторанів, купити обладнання для кухні, холодильне обладнання вітрини, продаж холодильного обладнання, професійне кухонне обладнання, яке обладнання потрібно для фаст фуду, продаж ресторанного обладнання, піч для приготування піци, , кухонне обладнання для ресторану, обладнання для бару, обладнання для фаст фудів, продаж обладнання для ресторанів, професійне обладнання для кухні ресторану, обладнання для кухонь ресторанів, професійне кухонне обладнання для ресторанів, обладнання для професійної кухні, обладнання для фаст фуду купити, обладнання для продуктових магазинів, холодильне обладнання купити, теплове обладнання для ресторану, обладнання для піцерії, купити обладнання для бару, продаж обладнання для кафе, обладнання для магазину продуктів, професійне холодильне обладнання, обладнання для вуличного фаст фуду, професійне обладнання для ресторанів, обладнання для бару і ресторану, кухонне обладнання для ресторанів, професійне обладнання для бару, обладнання для кухні ресторанів, продаж холодильних вітрин, професійне обладнання для кафе, піч для піци професійна

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
2946307560

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00
Субота:
від 09:00 до 15:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Соболь Марія Володимирівна — директор
Дата перевірки:
14.03.2018