Універсальний львівський довідник

БОРМІОЛІ РОККО, ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН

Адреса:
82100, Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Міцкевича, 7
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Керівник:
Сус Ігор Іванович

Діяльність підприємства

Рубрики:

Рекламна інформація:

Італійське скло поєднує в собі сучасні технології і традиційно високу якість. Велика розмаїтість форм і кольору дозволяють компанії йти в ногу з часом, відповідаючи найвищим вимогам покупців. Компанія Bormioli Rocco є на сьогоднішній день одним з найбільших гравців міжнародного ринку в сфері скляних виробів для дому і для професійного застосування .
Оформлення залу і сервіровка столу повинна часто бути не тільки красивою, але і витримувати певний стиль. І, звичайно ж, будь-який ресторан, а тим більше елітний намагається підтримувати свій імідж не лише внутрішньою дорогою обробкою, вишуканою кухнею, а й посудом. І в першу чергу це стосується італійської елітного посуду Bormioli Rocco зі скла, який протягом вже майже 200 років захоплює всіх своєю витонченістю і витонченим стилем.
Ви можете купити тарілки, салатники, фужери, склянки, чарки, креманки, глечики, банки, вази, приладдя для сервірування столу, контейнери для зберігання продуктів - це лише короткий перелік різноманітного посуд , що випускається цією компанією. Завдяки вишуканому дизайну і постійному оновленню продукції бренд Bormioli Rocco став синонімом якості для мільйонів користувачів і незаперечним авторитетом стилю Made in Italy .

Маркетингова інформація

Торгова марка:
Bormioli-rocco, Італія

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
00032121

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 17:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Кріт Олег Дмитрович — менеджер
Дата перевірки:
23.01.2017