ХІМДЕКОР, ПП
Адреса:
21034, м. Вінниця, вул. Шимка, 42
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ХІМДЕКОР, ПП

ХІМДЕКОР, ПП
Адреса:
21034, м. Вінниця, вул. Шимка, 42
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
ХІМДЕКОР, ПП
Адреса:
21034, м. Вінниця, вул. Шимка, 42
Телефони:

Діяльність

Фото — ХІМДЕКОР, ПП Виробник фарби, клею, ґрунтовки в Україні. Фасадні та інтер’єрні фарби, клей ПВА, ґрунтовки та гідроізоляції, розчинники гуртом та в роздріб від виробника.

Також займаємось фасуванням та випуском під власною торговою маркою HIMDECOR наступної продукції: розчинник 646, розчинник 647, розчинник 650, сольвент, бутилацетат, крейда, гіпс, оліфа.

Інформація

Компанія ”Хімдекор” була заснована в 2007 р. За п’ять років компанія освоїла виробництво фарби, клею, ґрунтовки в Україні і у Вінниці зокрема. Основний напрямок - це виробництво фасадної, інтер’єрної фарби і клею ПВА, і ми постійно вдосконалюємо технологію виробництва, технологічну формулу для поліпшення якості, і асортимент продукції. У нас ви отримаєте дешеві ціни від виробника при покупці фарби, клею оптом.

Наше підприємство займається виробництвом воднодісперсіонних продуктів - фарб, ґрунтовок для стін, ґрунтовок для дерева, клею ПВА різної модифікації. З самого початку ми отримали хороші відгуки про якість товару, і так як ціна більш доступна в порівнянні з провідними виробниками в цій галузі, ми все більше завойовуємо симпатій у простих покупців. HIMDECOR - компанія, яка взяла високу планку за якістю і доступності продукції, і постійно прагне до розширення асортименту і визнання серед українських споживачів. Ми почали з виробництва фарби, клею ПВА і ґрунтовки в Україні, а зараз проводимо фасовки розчинників, пігментних концентратів, та ін. І плануємо в майбутньому перейти і до їх виробництва.

Для виробництва продукції TM HIMDEСOR використовується сировина провідних європейських компаній. Технологи компанії постійно вдосконалюють рецептури і технологію виробництва продукції і стежать за її якістю. Найближчим часом планується випуск акрилових лаків, акрилових емалей для дерева і металу. Продукція отримує хороші відгуки про якість від наших партнерів.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Осауленко Микола Юрійович — директор
Рік заснування:
2007
Кількість працівників:
4 чол.
Торгові марки:
Himdecor (Україна)

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 21.04.2022 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

виробник фарби в україні, виробник клеею пва, виробник грунтовки, грунтовка від виробника, фарба від виробника, клей пва від виробника, фарба гуртом, клей гуртом, грунтовки гуртом, купити фарби опт, автохімія купити львів, акрилових грунтовок для захисту деревини, акрілстіролова грунтовка глибокого проникнення, алебастр купити, алкідні лаки купити, антисептики для дерева ціна, бутилацетат купити, валики львів ціна, водорозчинні лаки недорого, герметики купити, гідроізоляції львів, гіпс медичний будівельний

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.