Універсальний львівський довідник

ХІМДЕКОР, ПП

Юридична адреса:
21034, м. Вінниця, вул. Максима Шимка, 42
Фактична адреса:
21034м. Вінниця, вул. Шимка, 42
Телефон основний:
(0432) 630718
Телефони:
(0432) 556618

Про компанію

Керівник:
Осауленко Микола Юрійович
Чисельність працівників:
4

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Виробництво барвників та пігментів
  • Виробництво лаків та фарб
  • Виробництво клею та желатину
  • Оптова торгівля хімічними продуктами

Продукція, послуги:

Виробник фарби, клею, ґрунтовки в Україні. Фасадні та інтер’єрні фарби, клей ПВА, ґрунтовки та гідроізоляції, розчинники гуртом та в роздріб від виробника.

Також займаємось фасуванням та випуском під власною торговою маркою HIMDECOR наступної продукції: розчинник 646, розчинник 647, розчинник 650, сольвент, бутилацетат, крейда, гіпс, оліфа.

Рекламна інформація:

Компанія «Хімдекор» була заснована в 2007 р. За п’ять років компанія освоїла виробництво фарби, клею, ґрунтовки в Україні і у Вінниці зокрема. Основний напрямок - це виробництво фасадної, інтер’єрної фарби і клею ПВА, і ми постійно вдосконалюємо технологію виробництва, технологічну формулу для поліпшення якості, і асортимент продукції. У нас ви отримаєте дешеві ціни від виробника при покупці фарби, клею оптом.

Наше підприємство займається виробництвом воднодісперсіонних продуктів - фарб, ґрунтовок для стін, ґрунтовок для дерева, клею ПВА різної модифікації. З самого початку ми отримали хороші відгуки про якість товару, і так як ціна більш доступна в порівнянні з провідними виробниками в цій галузі, ми все більше завойовуємо симпатій у простих покупців. HIMDECOR - компанія, яка взяла високу планку за якістю і доступності продукції, і постійно прагне до розширення асортименту і визнання серед українських споживачів. Ми почали з виробництва фарби, клею ПВА і ґрунтовки в Україні, а зараз проводимо фасовки розчинників, пігментних концентратів, та ін. І плануємо в майбутньому перейти і до їх виробництва.

Для виробництва продукції TM HIMDEСO R використовується сировина провідних європейських компаній. Технологи компанії постійно вдосконалюють рецептури і технологію виробництва продукції і стежать за її якістю. Найближчим часом планується випуск акрилових лаків, акрилових емалей для дерева і металу. Продукція отримує хороші відгуки про якість від наших партнерів.

Ключові слова:

виробник фарби в україні, виробник клеею пва, виробник грунтовки, грунтовка від виробника, фарба від виробника, клей пва від виробника, фарба гуртом, клей гуртом, грунотвки гуртом, купити фарби опт, автохімія, акрилових грунтовок для захисту деревини, акрілстіроловая грунтовок глибокого проникнення, алебастр, алкідні лаки, антисептики для дерева, бутилацетат, валікікісті, водорозчинні лаки, герметики, гідроізоляції., гіпс медичний будівельний, грунтовка, грунтовки для стін, грунтувальні лаки, декоративний захист дерева, декоративні фарби, інструменти будівельні, інтер’єрні фарби, гас, клей пва, шпаклівки, барвники, фарба на водній основі на основі акрілстірола, кріплення, лаки, нітролаки, нітроемаль аерозоль, оліфа оксоль, пневмоінструмент, поліуретанові лаки, промислові лаки, розчинники, скотчсеткастрейчпленка, сольвент, СПЕЦФАРБА, засоби захисту, будівельні суміші матеріали, будівельний крейда, тальк, фасадні фарби, шліфматеріали, шпателятеркі, емалі

Маркетингова інформація

Торгова марка:
Himdecor, Україна

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
34939524

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00
Субота:
від 09:00 до 15:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Осауленко Микола Юрійович
Дата перевірки:
14.03.2017