Універсальний львівський довідник

ЗПК, ТОВ

Юридична адреса:
79054, м. Львів, вул. Любінська, 104, к. 139
Фактична адреса:
79022м. Львів, вул. Городоцька, 174, к. 11
Поштова адреса:
79022, м. Львів, а/с 10292
Телефон основний:
(063) 7609797
Телефон бухгалтера:
(067) 6765670
Телефони:
(067) 3102892, (063) 2791734
Факс:
(032) 2324254

Про компанію

Керівник:
Павлик Ігор Ярославович — засновник
Бухгалтер:
Марусич Оксана Романівна
Рік заснування:
2012
Чисельність працівників:
5

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Вища освіта

Продукція, послуги:

Пропонуємо Вам ряд юридичних послуг, серед яких:
– послуги з реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців реєстрація бізнесу, реєстрація відокремленого підрозділу (філії), ліквідація, злиття, поділ, приєднання, перетворення, виділення, внесення зміни до відомостей про юридичну особу, внесення змін до установчих документів, заміна свідоцтва у зв’язку з його втратою або пошкодженням;
- комплексне абонентське обслуговування юридичних осіб;
- усне та письмове консультування в галузі права;
- збір та оброблення інформації (за замовленням клієнта);
- досудове врегулювання спорів;
- стягнення дебіторської заборгованості із субєктів підприємницької діяльності;
- представництво інтересів фізичних та юридичних осіб в усіх судових інстанціях України з питань: стягнення боргів, пені, штрафних санкцій, втраченої вигоди та збитків, розірвання договорів, повернення майна, оскарження рішень ДПІ та ін.

Вказаний перелік послуг не є вичерпним. Послуги надаються як у Львівській області так і у інших регіонах України.

Рекламна інформація:

У складних реаліях сучасного ділового життя наша фірма має честь запропонувати Вашій увазі широкий спектр юридичних послуг високої якості із забезпечення реалізації та захисту прав і законних інтересів громадян і організацій.
Наше товариство надасть кваліфіковану допомогу у вирішенні будь-яких правових проблем, які можуть у Вас виникнути. Основна задача ТзОВ ”ЗПК” ефективно і оперативно вирішити потрібну Вам ситуацію і, звичайно, обслуговування на вищому рівні, тільки так нами виявляється юридична допомога.
Фахівці Юридичного товариство ”Захист прав кредиторів” спрогнозують для Вас найбільш точний варіант розвитку спірної ситуації. Найкращі наші юристи проаналізують причини конфлікту, скрупульозно вивчать всі супровідні документи справи, розроблять найоптимальніший шлях вирішення конфліктної ситуації.
Потрібно пам’ятати, що не існує абсолютно однакових справ, кожен випадок унікальний, і вимагає уважного розгляду нашим юристом. По ходу вирішення конфліктної ситуації, можуть виникнути обставини, усунення яких потребує додаткової оплати, тому ціни на юридичні послуги визначаються тільки в особистому порядку з клієнтом, після ознайомлення з його справою.
Юридичне товариство ”ЗПК” - це згуртований колектив кваліфікованих юристів та адвокатів у Львові, що мають великий досвід роботи. Кожен наш, співробітник відповідально підійде до роботи, оперативно дозволить Ваші проблеми з законом, розумно побудує захист у суді.

Наша компанія це джерело юридичних послуг не тільки у Львові, а й всій території України. Звертайтеся до нас - не пошкодуєте!

Ключові слова:

консультація юриста, земельні правовідносини, корпоративне право, інтелектуальна власність, досудове врегулювання спорів та судова практика, адвокат по дтп, адвокат львів, юридична консультація, юридичні фірми львова, надання юридичних послуг, юридичні компанії, юридичні консультації, юридична фірма, юридична допомога, послуги юриста, захист прав кредиторів, стягнення дебіторської заборгованості, супровід бізнесу,збір та оброблення інформації,повернення майна, внесення змін до статутних документів, абонентське обслуговування, юридичне підприємство, юридичне товариство, представництво інтересів в суді, кадровий супровід

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
38425385

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Павлик Зоряна — референт
Дата перевірки:
10.07.2015