Контакти

Адреса:
79054, м. Львів, вул. Любінська, 104, к. 139
Поштова адреса:
79022, м. Львів, а/с 10292
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЗПК, ТОВ

Контакти

Адреса:
79054, м. Львів, вул. Любінська, 104, к. 139
Поштова адреса:
79022, м. Львів, а/с 10292
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Адреса:
79054, м. Львів, вул. Любінська, 104, к. 139
Поштова адреса:
79022, м. Львів, а/с 10292
Факс:

Діяльність

Пропонуємо Вам ряд юридичних послуг, серед яких:
– послуги з реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців реєстрація бізнесу, реєстрація відокремленого підрозділу (філії), ліквідація, злиття, поділ, приєднання, перетворення, виділення, внесення зміни до відомостей про юридичну особу, внесення змін до установчих документів, заміна свідоцтва у зв’язку з його втратою або пошкодженням;
- комплексне абонентське обслуговування юридичних осіб;
- усне та письмове консультування в галузі права;
- збір та оброблення інформації (за замовленням клієнта);
- досудове врегулювання спорів;
- стягнення дебіторської заборгованості із субєктів підприємницької діяльності;
- представництво інтересів фізичних та юридичних осіб в усіх судових інстанціях України з питань: стягнення боргів, пені, штрафних санкцій, втраченої вигоди та збитків, розірвання договорів, повернення майна, оскарження рішень ДПІ та ін.

Вказаний перелік послуг не є вичерпним. Послуги надаються як у Львівській області так і у інших регіонах України.

Інформація

У складних реаліях сучасного ділового життя наша фірма має честь запропонувати Вашій увазі широкий спектр юридичних послуг високої якості із забезпечення реалізації та захисту прав і законних інтересів громадян і організацій.
Наше товариство надасть кваліфіковану допомогу у вирішенні будь-яких правових проблем, які можуть у Вас виникнути. Основна задача ТзОВ ”ЗПК” ефективно і оперативно вирішити потрібну Вам ситуацію і, звичайно, обслуговування на вищому рівні, тільки так нами виявляється юридична допомога.
Фахівці Юридичного товариство ”Захист прав кредиторів” спрогнозують для Вас найбільш точний варіант розвитку спірної ситуації. Найкращі наші юристи проаналізують причини конфлікту, скрупульозно вивчать всі супровідні документи справи, розроблять найоптимальніший шлях вирішення конфліктної ситуації.
Потрібно пам’ятати, що не існує абсолютно однакових справ, кожен випадок унікальний, і вимагає уважного розгляду нашим юристом. По ходу вирішення конфліктної ситуації, можуть виникнути обставини, усунення яких потребує додаткової оплати, тому ціни на юридичні послуги визначаються тільки в особистому порядку з клієнтом, після ознайомлення з його справою.
Юридичне товариство ”ЗПК” - це згуртований колектив кваліфікованих юристів та адвокатів у Львові, що мають великий досвід роботи. Кожен наш, співробітник відповідально підійде до роботи, оперативно дозволить Ваші проблеми з законом, розумно побудує захист у суді.

Наша компанія це джерело юридичних послуг не тільки у Львові, а й всій території України. Звертайтеся до нас - не пошкодуєте!

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Павлик Ігор Ярославович — засновник
Бухгалтер:
Марусич Оксана Романівна
Рік заснування:
2012
Кількість працівників:
5 чол.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 16.10.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.