Універсальний львівський довідник

ВВП СЕРВІС, ПП

Адреса:
79022, м. Львів, вул. Городоцька, 174
Телефон основний:

Про компанію

Керівник:
Курильців Володимир Степанович
Бухгалтер:
Іванчук Маряна Ігорівна

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Пропонуємо монтаж електрообладнання, дизельні генератори для аварійного електропостачання, системи вентиляції та кондиціонування.

Рекламна інформація:

«ВВП СЕРВІС» - заснована в 2010 році компанія, яка пропонує послугу монтажу дизельних генераторів аварійної подачі електроенергії, систем енергозабезпечення, вентиляційних систем і кондиціонерів. Штат компанії включає в себе понад сорок фахівців, які володіють великим досвідом роботи в даній сфері діяльності.

Повний список послуг «ВВП СЕРВІС» охоплює такі сфери діяльності:

• Дизельні генератори.
• Електромережі.
• Системи вентиляції.
• Open Space.

Робота з електромережами передбачає монтаж електричного обладнання в нерухомі об’єкти, а також виробництво щитового електричного обладнання та його установку.

Для забезпечення стабільної подачі електроенергії на виробничих об’єктах необхідний електрогенератор, і «ВВП СЕРВІС» пропонує послугу установки таких генераторів - як одиночних, так і цілих систем з дизельних генераторів.

Послуга роботи з системами вентиляції передбачає їх технічне обслуговування та налагодження. Працівники компанії здатні провести чистку і ремонт кондиціонерів, заправити їх фреоном, провести аналіз дренажної системи та електричної схеми, здійснити програмування робочого режиму кліматичної техніки.

На окрему увагу заслуговує послуга проектування, монтажу та реалізації системи електрозабезпечення «Open Space» офісу в будь-якому корпоративному приміщенні - офіс, побудований за таким принципом здатний значно підвищити ефективність робочого персоналу та зміцнити корпоративний дух.

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
37206174

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00
Субота:
від 09:00 до 15:00

Службова інформація

Дата перевірки:
02.10.2017